Reklama

Reklama

Calvin Harris cieszy się, że współpracował z Taylor Swift

Mimo iż para rozstała się w tym roku, to Calvin (32 l.) pochwalił Taylor (26 l.) na Twitterze za napisanie piosenki "This Is What You Came For", która wykonuje Rihanna.

Po tym, jak jeden z fanów Rihanny napisał:

 - Piosenka 'This Is What You Came For' jest jedyną piosenką wydaną w tym roku, która dwukrotnie pokryła się platyną w Wielkiej Brytanii. Gratulacje dla @CalvinHarris i @rihanna", Calvin zacytował ten wpis i dodał: "Cieszę się, że mogłem współpracować z tak wspaniałymi artystkami jak @rihanna @taylorswift13. Dziękuję!

Utwór był przedmiotem sporu pomiędzy Taylor i Calvinem po tym, jak rozstali się w maju, ponieważ kilka tygodni po tym wydarzeniu wyszło na jaw, że twórczyni hitu "Shake It Off" napisała piosenkę "This Is What You Came For" pod pseudonimem Nils Sjoberg.

Po tym, jak rzecznicy gwiazdy, która związała się z Tomem Hiddlestonem zaraz po tym, jak rozstała się ze szkockim didżejem, potwierdzili tę informację, Calvin skrytykował Taylor na Twitterze za to, że chce go "zniszczyć".

Napisał:

Reklama

 - Na nagraniu można usłyszeć również jej głos. Jest wspaniałą autorką tekstów i jak zawsze dała radę.

- Jednak boli mnie to, że ona i jej pracownicy robią wszystko, aby przedstawić mnie w negatywnym świetle.

- Zawsze wydawało mi się, że jeśli jest się szczęśliwym w nowym związku, to człowiek skupia się właśnie na tym, zamiast robić wszystko, żeby zniszczyć byłego partnera.

- Wiem, że nie jesteś obecnie w trasie koncertowej i szukasz nowej ofiary, jak kiedyś w sytuacji z Katy, ale ja taki nie jestem, przykro mi. Nie pozwolę sobie na to.

- Proszę, skup się na pozytywnych aspektach swojego życia, ponieważ zasłużyłaś na wspaniałe życie.

- Niech Bóg błogosławi nas wszystkich. Życzę wszystkim pięknego dnia.

Calvin poprosił Rihannę, aby wykonała tę piosenkę, ponieważ on i Taylor, z którą spotykał się przez 15 miesięcy, obawiali się, że ich związek przyćmi piosenkę, jeśli zaśpiewa ją Taylor.

Jednak para rozstała się w maju. Krytycznym punktem w ich związku była sytuacja, gdy Calvin okazał Taylor brak szacunku, mówiąc w czasie promocji piosenki, że nigdy z nią nie współpracował.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy