Reklama

Reklama

Calvin Harris i Nicole Scherzinger są tylko przyjaciółmi

Pomimo, że Harris i Scherzinger w weekend imprezowali razem w Londynie, osoby z ich otoczenia utrzymują, że para jest jedynie przyjaciółmi, a 38-letnia Nicole jest nadal w związku z tenisistą Grigorem Dimitrovem.

Jak donosi źródło magazynowi E! News: - Oni są po prostu przyjaciółmi i jeśli spotkają się w klubie to spędzają razem czas. Nie umawiają się na randki, ani nic takiego. Calvin jest teraz singlem.

32-letni Calvin rozstał się z 25-letnią Taylor Swift w maju po 15 miesiącach bycia razem i artystka bardzo szybko związała się z Tomem Hiddlestonem, przez co DJ poczuł się "zraniony".

Jak wiadomo od źródła gazety New York Post:  - On nie jest zadowolony z ich związku. Poczuł się zraniony. Patrząc w przeszłość ma się wrażenie, że ludzie Taylor zmanipulowali i w sumie zaplanowali część jej związku z Calvinem, biorąc pod uwagę, jak publiczny jest jej nowy związek z Tomem. To miałoby sens.

Pomimo, iż Calvin stwierdził, że para rozstała sią w przyjacielskich stosunkach, w późniejszym czasie usunął wszystkie zdjęcia piosenkarki ze swoich mediów społecznościowych, po tym jak ujawniono romans Taylor i Toma.

Jak donoszą media, Taylor uważa, że jest "zakochana" w nowym partnerze.

- Ona spędza z nim wspaniały czas podróżując. On jest bardzo romantyczny i poświęca jej mnóstwo uwagi, a także zawsze upewnia się, że Taylor czuje się przy nim bezpieczna - donosi źródło.

- Ona jest wniebowzięta i uwielbia spędzać z nim czas. Jak napisała w wiadomości do przyjaciółki 'Chyba się zakochałam, nigdy wcześniej się tak nie czułam!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje