Reklama

Reklama

Camila Cabello przyłapana na wizycie w sex shopie

Camila Cabello jest jedną z najbardziej znanych gwiazd muzyki pop młodego pokolenia. Zaledwie trzy miesiące po rozstaniu z Shawnem Mendesem została przyłapana przez paparazzi na wizycie w sex shopie.

Camilla Cabello po odejściu z zespołu Fifth Harmony rozpoczęła karierę solową, stając się jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych gwiazd młodego pokolenia. Piosenkarka odnosiła sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale układało się jej również w  kwestiach prywatnych. Na planie teledysku do hitu "Señorita" pomiędzy artystką a Shawnem Mendesem zaiskrzyło, a celebryci prędko stali się ulubioną parą mediów oraz paparazzi.

Sielanka jednak nie trwała długo. Camila i Shawn rozstali się po dwóch latach związku, o czym poinformowali nawet w specjalnych oświadczeniach.

Camila Cabello przyłapana na wizycie w sklepie z gadżetami erotycznymi

Reklama

Camila Cabello jako gwiazda światowego formatu jest stale pod ostrzałem mediów i paparazzi. Fotografowie przyłapali ostatnio gwiazdę na jednej z ulic Los Angeles, gdy ta szła do jednego ze sklepów z gadżetami erotycznymi.

Piosenkarka rozglądała się uważnie dookoła siebie, po czym weszła do sex shopu. Zakupy najprawdopodobniej były całkiem udane, bowiem gwiazda udała się do kasy z tym, czego szukała.

Stylizacja Camili Cabello

Nie tylko sama wizyta, ale również stylizacja gwiazdy jest obiektem dyskusji w mediach. Camila miała na sobie wygodną stylizację, której bazą były masywne, czarne buty w rockowym stylu. Uwagę przyciągnęła również niezwykle modna ostatnio oversize'owa, skórzana kurtka.

Trzeba przyznać, że gwiazda nawet na co dzień potrafi zachwycać swoimi stylizacjami.

Czytaj więcej:

Stępień i Rzeźniczak walczą o życie synka. Poruszające nagranie ze szpitala

Paulina Krupińska-Karpiel pokazała zdjęcia z młodości. Zmieniła się?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Camila Cabello | Shawn Mendes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy