Reklama

Carla Bruni relaksuje się z książką

W maju Carla Bruni oddała pałeczkę Pierwszej Damy swojej następczyni - Brigitte Macrone. Była modelka wciąż pozostaje jednak w kontakcie ze swoimi fanami i chętnie dzieli się z nimi momentami ze swojego życia.

Można się tylko domyślać, że żona Nicolasa Sarkozy'ego ma ostatnio sporo wolnego czasu. Po latach ciężkiej pracy jako rozchwytywana modelka, Carla Bruni postanowiła poświęcić się innej swojej pasji.

Od 2002 roku wydała już cztery albumy. Udało jej się też zagrać przewodniczkę muzeum w znanym hicie Woody'ego Allena - "O północy w Paryżu". Dziś była Pierwsza Dama Francji nie żałuje sobie chwil relaksu, a na jej profilu regularnie pojawiają się nowe zdjęcia.

Ostatnio pochwaliła się chwilą wytchnienia z książką w łóżku bez make-up'u. Musimy przyznać, że w domowych pieleszach Carla Bruni w ogóle nie przypomina siebie. Rozczochrane włosy też pozostawiają wiele do życzenia.

Reklama

Wrażenia estetyczne ratują stylowe okulary na nosie, ale to chyba jednak za mało. Podoba się wam Carla Bruni w wersji domatorki-intelektualistki?

Instagram

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy