Reklama

Reklama

Celebrytka przechadza się po ogrodzie w samej bieliźnie. Te zdjęcia podnoszą puls!

Liberty Poole to celebrytka, która wzięła udział w siódmym sezonie brytyjskiej odsłony “Love Island”. Od tego czasu słynie z częstych, roznegliżowanych zdjęć w bieliźnie i strojach kąpielowych. Jej najnowszy post znów podniósł puls obserwatorów. Okazuje się, że bielizna to doskonały stój na przechadzkę w ogrodzie.

Libery Poole: Celebrytka nie daje o sobie zapomnieć

Liberty Poole to celebrytka, która dała się poznać światu za sprawą brytyjskiej odsłony randkowego reality show “Love Island". Mimo że emisja programu zakończyła się w sierpniu 2021 r., jego uczestniczka bardzo dba, by widzowie o niej nie zapomnieli.

Sposobem na to są często przez nią wrzucane roznegliżowane zdjęcia. Doskonała figura i wydatny biust sprawiają, że wabi nimi spojrzenia i podnosi puls wielu fanów. Tym razem również przyciągnęła uwagę, dzięki bieliźnie, którą założyła na...spacer po ogrodzie!

Liberty Poole znowu kusi

Najnowsze zdjęcia opublikowane przez Liberty Poole w serwisie Instagram po raz kolejny wzbudziły zainteresowanie jej obserwatorów. Internauci nie szczędzą pochwał dla pięknego wyglądu celebrytki. Na fotografiach Liberty Poole pozuje w uroczej czarnej bieliźnie w kolorowe kwiaty. Opis zdjęcia sugeruje, że celebrytka w tym stroju wybiera się na spacer po ogrodzie. Podpis głosi:

Reklama

Fani są zachwyceni najnowszą sesją, pod postem można przeczytać komentarze: “Mam na Twoim punkcie obsesję", “Boska dziewczyna", “Jesteś gorąca", “Absolutnie oszałamiająca".

***

Zobacz również:

Chantel Jeffries w bikini ze sznureczków! W takim stroju paradowała po plaży

Kourtney Kardashian znów kusi. Ta suknia odsłania brzuch i biust

Kara del Toro. Królowa dekoltu


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Liberty Poole | bielizna damska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy