Celine Dion nagrała pięć nowych piosenek. Wraca do zdrowia?

Po tym, jak w grudniu 55-letnia Celine Dion poinformowała fanów, że cierpi na rzadkie i nieuleczalne schorzenie neurologiczne - zespół sztywności uogólnionej - artystka powraca z nową muzyką. 12 maja na rynku ukaże się ścieżka dźwiękowa do filmu "Love Again" ("Miłość na nowo"). Na płycie znajdzie się pięć nowych kompozycji śpiewanych przez Dion, w tym dostępny już singiel "Love Again" będący motywem przewodnim filmu. Obrazu, w którym piosenkarka także wystąpiła.

Celine Dion szykuje powrót na scenę
Celine Dion szykuje powrót na scenęDIGGZY / SplashNews.comEast News

Celine Dion powraca z nową muzyką po czterech latach od wydania ostatniego albumu "Courage" w 2019 roku. Nowe kompozycje znalazły się na ścieżce dźwiękowej filmu "Miłość na nowo". Wśród 14 utworów towarzyszących filmowej fabule fani usłyszą sześć dobrze znanych hitów kanadyjskiej piosenkarki i pięć zupełnie nowych piosenek. Jedną z nich jest zaprezentowany w czwartek singiel "Love Again".

Celine Dion wraca na scenę? Oto, co przygotowała dla fanów

W nadchodzącej komedii romantycznej, która będzie miała swoją premierę w polskich kinach 26 maja, artystka użyczyła nie tylko swojego głosu. Widzowie będą mieli okazję podziwiać jej aktorski talent w gościnnym występie u boku Priyanki Chopry Jonas i Sama Heughana. Na ekranie Celine zagra Celine - znaną piosenkarkę, która pomaga dziennikarzowi Robowi Burnsowi poznać Mirę - kobietę, zmagającą się z żałobą po stracie narzeczonego.

Nowe piosenki i występ w filmie Celine Dion z pewnością ucieszą jej wiernych fanów, którzy liczą na to, że artystka już niedługo pojawi się na scenie. Takie zapewnienie złożyła w grudniu, gdy informowała o swoim stanie zdrowia. Powiedziała wtedy, że pracuje ze sztabem lekarzy i specjalistów, którzy mają jej umożliwić ten powrót. Jest to jednak mozolny proces. Zwłaszcza że choroba sprawia, że trudnością jest chodzenie i znacząco ogranicza możliwość śpiewania. Dlatego artystka była zmuszona odwołać część koncertów, a część trasy koncertowej została przełożona.

Według informacji zamieszczonej na oficjalnej stronie Celine Dion, gwiazda, przynajmniej na razie, planuje powrócić na scenę pod koniec sierpnia w Amsterdamie. To właśnie tam miałaby się rozpocząć jej planowana trasa koncertowa.

Zobacz również: 

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 53: Magdalena AtkinsINTERIA.PL
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas