Celine Dion wraca do zdrowia. Gwiazda pojawiła się na koncercie Katy Perry

Fani Celine Dion mogą mieć nadzieję na to, że ich idolka wygra z chorobą i wróci na scenę. W ubiegłym tygodniu media donosiły, że kanadyjska piosenkarka pojawiła się na meczu hokeja w Las Vegas. Z kolei w ten weekend gwiazda wraz z synami przyszła na koncert Katy Perry w tym mieście. Oficjalnych komentarzy na ten temat nie ma, ale aktywność Dion pozwala sądzić, że jej stan zdrowia wyraźnie się poprawił.

Celine Dion czuje się już lepiej
Celine Dion czuje się już lepiej DIGGZY / SplashNews.comEast News

Claudette Dion w nielicznych wywiadach przyznawała, że choć jej siostra dokłada wszelkich starań, by jak najszybciej wrócić na scenę, to jej walka jest szalenie trudna, bo nie ma skutecznej terapii na jej chorobę. Wszystko wskazuje jednak na to, że wysiłki lekarzy odnoszą skutek.

Celine Dion choruje od kilku lat
Celine Dion choruje od kilku lat Mehdi Taamallah/NurPhoto via Getty Images)Getty Images

W ubiegły poniedziałek piosenkarka wspólnie z synami dopingowała hokeistów drużyny Montreal Canadiens, którzy grali z drużyną Vegas Golden Knights. Było to pierwsze od wielu tygodni publiczne wyjście Dion. Po meczu cała rodzina udała się do szatni, aby spotkać się z zawodnikami, co sama artystka opisała na swoim Instagramie. Jak się okazuje, nie było to pojedyncze wyjście.

Celine Dion wraca do zdrowia? W weekend bawiła się na koncercie

W minioną sobotę (4.11.2023 r.) Dion z rodziną wybrała się na koncert Katy Perry w Las Vegas. Choć na widowni pojawiły się takie osobistości, jak Meghan Markle i książę Harry, Cameron Diaz z mężem czy Zoe Saldana, to właśnie na Dion zwrócone były oczy obserwatorów. Jak relacjonował na łamach „Las Vegas Review-Journal” felietonista John Katsilometes, kanadyjska gwiazda bawiła się doskonale, tryskała dobrym humorem i tańczyła przez cały występ. Jego zdaniem może to być dowód na to, że stan zdrowia gwiazdy znacząco się poprawił.

Katsilometes stwierdził też, że jeśli tak dalej pójdzie, to Dion już wiosną przyszłego roku może wrócić na scenę. Czy tak rzeczywiście będzie? Sama Dion na razie nie zabrała głosu w tej sprawie. W grudniu artystka dała jednak do zrozumienia, że jakiekolwiek występy są ponad jej siły. Jak tłumaczyła, koncertowanie to ogromny wysiłek nawet dla zdrowych wokalistów, a dla osoby, która z powodu choroby ma problemy z poruszaniem się, jest to nierealne.

Tchnienie świeżości o poranku
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas