Reklama

Charlize Theron podkochiwała się w Tomie Hanksie

Gwiazda była dawniej zauroczona aktorem i bardzo często wyobrażała sobie, że wciela się w aktorki, które grały u jego boku, np. Meg Ryan, z którą Tom wystąpił w wielu filmach m.in. w "Bezsenności w Seattle" oraz "Masz wiadomość".

- Gdy dorastałam, to oglądałam dużo filmów z Tomem Hanksem. Był dla mnie jak 'chłopak'. Gdy miałam osiem lat, wyobrażałam sobie, że jestem jedną z tych kobiet, z którymi grał w filmach. Teraz pewnie jego żona nałożyła na mnie zakaz zbliżania się do niego! - powiedziała.

Charlize pojawiła się w zeszłym miesiącu na gali rozdania Oscarów, na której spotkała Toma i jego żonę Ritę Wilson. Aktorka nie przyznała mu się jednak do swojego dawnego zauroczenia. Podczas gali aktorka wręczyła razem z koleżanką z planu filmu "Łowca i Królowa Lodu" - Emily Blunt - nagrodę za Najlepszy Scenariusz Oryginalny.

Reklama

Pięcioletni syn Charlize - Jackson - oglądał galę i był zdezorientowany, gdy aktorka nie zdobyła Oscara. Mimo to cieszył się, że jego mama pokazała mu statuetkę, którą otrzymała za rolę w filmie "Monster".

Podczas włoskiego programu "Che Tempo Che Fa" Charlize, która ma również córkę August, powiedziała: - Uczestniczyłam w tegorocznych Oscarach, aby wręczyć nagrodę razem z Emily Blunt. Mój syn rozumie już wiele rzeczy. Oglądał galę w telewizji. Zauważył, że wszyscy otrzymali nagrody, więc gdy wróciłam do domu, powiedział: - Mamo, ale ty nie zdobyłaś żadnej nagrody! - odpowiedziałam: - Chodź, coś ci pokażę. Zabrałam go do salonu i wskazując na mojego Oscara, powiedziałam: - Widzisz? Twoja mama też wygrała.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama