Reklama

Chce uciekać z Tatr

Po odejściu ze "Szpilek na Giewoncie" zaszyła się w zakopiańskim mieszkaniu. Znajomym mówi, że to tylko urlop macierzyński. Czeka na propozycje. Chce wracać!

Jej życie w Zakopanem wygląda bardzo zwyczajnie. Do tego stopnia, że praktycznie nie udziela się wśród podhalańskiej społeczności. Magda Schejbal (31) opiekuje się urodzoną dwa miesiące temu córeczką Anielką, dogląda pierworodnego Ignasia, który w lutym skończy trzy latka i... odlicza dni do swego powrotu do Warszawy!

Za trzy miesiące kończy jej się zawodowa przerwa w stołecznym teatrze Ateneum. "Jestem tu tylko na urlopie macierzyńskim" - mówi znajomym, podkreślając, że jej pobyt na Podhalu jest tymczasowy. Martwi ją, że w wielu gazetach czyta o sobie, iż rozmiłowała się w góralskim życiu. Kocha góry, ale w każdej chwili gotowa jest ponownie znaleźć się w Warszawie. Jeśli tylko znajdą się dla niej ciekawe oferty zawodowe.

Reklama

Jej partner, Sławomir Zięba Drzymalski, dwoi się i troi, żeby rodzina nie odczuła skutków odejścia Magdy ze "Szpilek na Giewoncie". Jak dowiedziało się SHOW, negocjuje właśnie dla swej ukochanej nowy kontrakt. Razem rozważają różne ciekawe pomysły zawodowe. Sławek jest jej menedżerem. Wie, że Magda chce dalej grać i rozwijać się. Jeśli ukochana zadecyduje, że trzeba wracać, pojedzie razem z nią. Sam jest zawodowym muzykiem. Potrafi odnaleźć się w każdych okolicznościach.

W Tatrach mieszkają skromnie - w bloku. Sami. Mieszkańcy Zakopanego widują ich praktycznie tylko wtedy, kiedy jadą na zakupy. Nie biorą udziału w życiu towarzyskim. Jeśli Magda pojawia się na jakiejś imprezie, zazwyczaj przychodzi sama i tylko na chwilę. Tak było na przykład w grudniu, kiedy wpadła do ośrodka narciarskiego Harenda kolędować i lepić bałwana z dziećmi miejscowymi i przyjezdnymi. Choć od dwóch lat mieszka w Zakopanem, po raz pierwszy śpiewała góralskie kolędy. "Chciałam się ich nauczyć, od kiedy zamieszkałam na Podhalu" - wyznała.

Ze swej zakopiańskiej samotni obserwuje stale życie stolicy. Ze wszystkim jest na bieżąco. Chce wrócić, ale musi to być mądry powrót. Najpierw muszą opaść emocje po jej odejściu z polsatowskich "Szpilek....". Miejsce aktorki w serialu zajmie teraz Anna Czartoryska. Ale Magda już się tym nie interesuje. Przed nią i Sławkiem stoją nowe ciekawe wyzwania. Są młodzi, kochają się i czują, że mogą zdobywać świat!

Hanna Soszyńska

Show
Dowiedz się więcej na temat: Szpilki na Giewoncie | Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama