Reklama

Reklama

Cheryl Fernandez-Versini zmieniła adres?

Cheryl Fernandez-Versini prawdopodobnie wprowadziła się do luksusowej posiadłości Liama Payne'a w Los Angeles.

Była jurorka programu "X Factor" spotyka się z młodszym o 10 lat przystojniakiem z zespołu One Direction zaledwie od pięciu miesięcy, ale wygląda na to, że ich związek szybko się rozwija. Para nie zamierza marnować czasu i zrobiła kolejny krok.

Źródło podało: "Cheryl i Liam z każdym dniem coraz poważnej myślą o swoim związku. Chcą jak najlepiej wykorzystać wspólny czas zanim Cheryl wróci do Wielkiej Brytanii. Dlatego też wspólne zamieszkanie wydało się im dobrym pomysłem."

Mimo iż oboje są zajęci swoimi karierami, to ich związek wydaje się być na tyle poważny, że ich znajomi twierdzą, że decyzja o dziecku to tylko kwestia czasu.

W rozmowie z gazetą "The Sun" źródło podało: "Są razem bardzo szczęśliwi. To prawdziwe uczucie. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby Cheryl urodziła swoje pierwsze dziecko Liamowi."

Liam (22 l.) zaczął spotykać się z Cheryl (32 l.) kilka miesięcy po tym, jak zakończyło się jej małżeństwo z Jeanem-Bernardem Fernandezem-Versinim, którego poślubiła w 2014 roku. Jednak para zdecydowała się ujawnić swój związek dopiero w lutym.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy