Reklama

Chloe Ferry ćwiczy w pocie czoła. Wciąż chudnie?

Chloe Ferry jeszcze do niedawna walczyła z nadprogramowymi kilogramami. Naczelna skandalistka Wielkiej Brytanii od pewnego czasu złagodniała i zamiast balować na imprezach, częściej zagląda na siłownie. Gwiazda pochwaliła się właśnie zdjęciem, gdzie ćwiczy w pocie czoła i dąży do idealnej sylwetki.

Chloe Ferry wróciła na siłownię

Chloe Ferry, gwiazda znana z show "MTV Geordie Shore" oraz z programu "Big Brother", do niedawna najczęściej była widywana na imprezach, gdzie nie stroniła od zabawy zakrapianej alkoholem. 

 Chociaż wciąż lubi wyjść z domu i poimprezować, gwiazdka zdecydowanie spokorniała i skupiła się na innych aspektach swojego życia. 

Postanowiła zrzucić zbędne kilogramy, co zaowocowało piękną sylwetką, którą podziwiają jej fani. Chloe chodzi teraz często na siłownie i stosuje zbilansowaną dietę, a efekty widać gołym okiem. 

To właśnie z siłowni celebrytka pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym widać, jak pracuje nad osiągnięciem wymarzonej sylwetki. 

Trudne chwile w życiu Chloe Ferry

Sport pomógł jej także ukoić ból po stracie ukochanego ojca, który niedawno przegrał walkę z rakiem. Gwiazda bardzo to przeżyła i w otoczeniu przyjaciół stara się wrócić do normalnego życia. 

To właśnie na zdjęciu z siłowni widać, że na jej twarz powraca uśmiech. Poprzednie zdjęcie jakie publikowała Chloe, przedstawiają ją tonącą we łzach. 

Taki widok kruszył serca fanów. Dlatego nic dziwnego w tym, że mocno trzymają za swoją ulubienicę kciuki i cieszą się, widząc znów radość na jej twarzy. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Chloe Ferry spaceruje po plaży w skąpym bikini

Chloe Ferry pozuje półnaga w łazience!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy