Reklama

Reklama

Chloe Ferry pożegnała ojca. Przeżywa trudne chwile

Chloe Ferry słynie nie tylko ze swojego ekscentrycznego stylu, ale także z tego, że cieszy się życiem i prawie zawsze szeroko się uśmiecha. Teraz jednak gwiazda nie ma powodów do uśmiechu i przeżywa bardzo trudne chwile. Właśnie pożegnała ojca, który przegrał walkę z nowotworem.

Chloe Ferry pożegnała ojca

Chloe Ferry to zazwyczaj pełna optymizmu młoda kobieta, która lubi dzielić się swoim szczęściem z fanami. Tym razem jednak jej wpis w mediach społecznościowych zamiast radości, wywołał smutek fanów. 

 Gwiazda ogłosiła, że po walce z nowotworem odszedł jej ojciec. Chloe opublikowała zdjęcie z tatą z czasów dzieciństwa i krótkimi słowami pożegnała rodzica: 

"Spoczywaj w pokoju tato, zostałeś nam zabrany zbyt wcześnie, zawsze będziesz w moim sercu. Będę tęsknić i zawsze będę cię kochać".

Fani tłumnie składali jej kondolencje i starali się przekazać ciepłe słowa, które podniosłyby ich ulubienicę na duchu. 

Gwiazda później jeszcze dodała: "Dzisiaj jest pogrzeb mojego taty. To będzie najtrudniejszy dzień w moim życiu, ale pomaga mi to, że wiem, że na mnie patrzysz".

Chociaż rodzice Chloe rozstali się, gdy ta była jeszcze dzieckiem, a wychowała ją mama, to celebrytka była mocno związana z ojcem. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Królikowski oskarża ciotki Opozdy! Winą obarcza też kochankę teścia

Doda o kontakcie z Emilem! Nie chce przeszkadzać w śledztwie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy