Reklama

Reklama

Chloe Ferry rozgrzewa fanów tańcem na rurze. Ma nową pasję

Chloe Ferry uwielbia zaskakiwać swoich fanów i dostarczać im niemałych emocji. Przy okazji lubi też urozmaicać swoje życie i tym razem postanowiła spróbować nowej rozrywki. Gwiazda zapisała się na zajęcia pole dance i pochwaliła się ostatnio swoimi wyczynami na rurze.

Chloe Ferry znalazła nową pasję. Pole dance rozpala zmysły jej fanów

Chloe Ferry od lat wiedzie prym w brytyjskich tabloidach, które uwielbiają jej bogate w imprezy i skandale życie prywatne. Naczelna skandalistka Wielkiej Brytanii od lat dostarcza swoim fanom emocji niemal każdego dnia. 

 Choć przez ostatnie lata nieco się uspokoiła, to wciąż rozgrzewa internautów swoimi zdjęciami i nagraniami w mediach społecznościowych. Nie brakuje tam frywolnych fotografii, do których Chloe Ferry uwielbia pozować, co też przysparza jej popularności.

Nic więc dziwnego w tym, że gdy gwiazda opublikowała nagrania i zdjęcia z zajęć tańca na rurze, jej fani niezwykle się ucieszyli. 

Celebrytka co jakiś czas stara się próbować nowych rzeczy w swoim życiu, by je regularnie urozmaicać. Tak było i tym razem, gdy w ramach aktywności fizycznej postanowiła wirować na parkiecie. 

Reklama

Zobacz też: Jennifer Lopez ćwiczy taniec na rurze

Nagranie gwiazdy biło rekordy popularności, a teraz dodatkowo opublikowała ona zdjęcie z sali tanecznej wraz z koleżankami, z którymi ćwiczy. 

"Taneczna terapia" - podpisała krótko najnowszą fotografię. 

Chloe Ferry dba o ciało jak nigdy wcześniej

Widać, że nowe zajęcia sprawiają, że gwiazda może pochwalić się smukłą sylwetką. Jeszcze do niedawna Chloe Ferry ważyła kilkanaście kilogramów więcej, ale w ubiegłym roku postanowiła to zmienić. 

Efektem zmian było przejście na dietę i włączenie do codziennego planu aktywności fizycznej. Finalnie gwiazda zachwyca obecnie smukłą sylwetką i jak widać, nie przestaje o nią walczyć.

Zobacz także: Chloe Ferry świeci biustem w przyciasnym bikini. Założyła je do góry nogami?!

Pole dance, czyli taniec na rurze, staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet. Kształtuje on wszystkie partie ciała i wymaga niemałej siły i wysiłku, by ruchy w trakcie tańca wyglądały idealnie. 

Taniec na rurze prócz tego, że kształtuje i wzmacnia mięśnie, to zdaniem wielu kobiet dodaje także pewności siebie. Może dlatego Chloe Ferry nazwała te zajęcia "taneczną terapią". 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy