Reklama

Chloe Ferry w Marbelli. Pokazała zdjęcia

Chloe Ferry uwielbia dobrą zabawę i jest to wiadome nie od dziś. Tym razem gwiazda "Geordie Shore" wybrała się z przyjaciółkami do słonecznej Hiszpanii, a dokładnie do Marbelli, gdzie w 2018 roku nasza polska gwiazda, Doda brała ślub. Zdjęcia, jakie Chloe Ferry opublikowała, wywołały burzę w komentarzach.

Chloe Ferry kocha imprezy. Tym razem bawi się w gorącej Hiszpanii

Gdy Wielka Brytania poznała Chloe Ferry w jednym z telewizyjnych show, w którym młodzi Brytyjczycy pokazywali jak imprezują, było oczywiste, że celebrytka uwielbia dobrą zabawę i skandale. 

 Chloe Ferry nie stroniła od awantur i używek, co przyniosło jej niechlubną sławę. Jednak z biegiem lat, gwiazda nieco spokorniała i zmieniła styl życia na bardziej zdrowy. 

To jednak nie sprawiło, że w ogóle zrezygnowała z imprez, jednak są one już zdecydowanie mniej szalone, niż w przeszłości. 

Obecnie Chloe Ferry zdecydowała się nieco zaszaleć i wybrała się z przyjaciółkami do słonecznej Hiszpanii, by odpocząć od Wielkiej Brytanii. 

Zdjęcie, które pojawiło się z rozpoczęcia wakacyjnej przygody, wywołało poruszenie w komentarzach. 

Reklama

Chloe Ferry i jej piękne przyjaciółki przyciągają wzrok

Chloe Ferry nie pojechała na wakacje sama. Do Marbelli wybrała się z przyjaciółkami, które zdecydowanie, podobnie jak i ona sama, przyciągają uwagę. 

Panie nie stronią od operacji plastycznych i kusych strojów, które tylko podkreślają ich kobiece kształty. 

Na wakacyjnym zdjęciu, wszystkie pozują w hotelowym lobby, gotowe do wyjścia na plażę. 

W komentarzach pod zdjęciem pojawiły się różne opinie na temat wyglądu pań i niektóre z nich nie były zbyt przyjemne: 

"Botoks, wypełniacze, licówki i implanty. Z klasą", "Dosłownie widać każdą bliznę po powiększeniu/liftingu piersi", "wszystkie wyglądają jak klony" - pisali internauci pod zdjęciem pań. 

Chloe i jej przyjaciółki nic jednak nie robią sobie ze słów krytyki i w najlepsze spędzają wakacyjny czas w pięknej Hiszpanii, z radością pokazując swoje wdzięki na zdjęciach i nagraniach. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy