Reklama

Reklama

Chloe Ferry zaszalała na imprezie. Tak jeszcze nigdy nie wyglądała

Chloe Ferry słynie z zamiłowania do skąpych stylizacji i wykorzystuje każdą okazję, by odsłonić nieco więcej ciała. Tym razem z okazji Halloween gwiazda zaszalała i wzbudziła sensacje zdjęciem.

Chloe Ferry zaskoczyła wyglądem!

Chloe Ferry ma na swoim koncie wiele gorących stylizacji. Brytyjska skandalistka uwielbia kusić ciałem i na jej profilu w mediach społecznościowych nie brakuje ponętnych zdjęć w skąpych strojach. 

 Odkąd celebrytka zrzuciła zbędne kilogramy kocha chwalić się smuklejszym ciałem i tak było także przy okazji halloweenowej imprezy, gdzie Chloe Ferry postanowiła przebrać się za Kobietę Kota, ale w dość wyzywającym wydaniu. 

Celebrytka ubrała opinający jej ciało czarny gorset do tego dobrała ponętne kabaretki i kocie uszka na opasce do włosów. Patrząc na te zdjęcia widać, jak bardzo gwiazda zmieniła się na przestrzeni kilkunastu miesięcy, gdy pracowała nad swoim wyglądem. 

Reklama

Nie da się ukryć, że prócz zmiany fizycznej, Chloe Ferry wygląda także na bardziej pewną siebie.

Gwiazda nie pierwszy raz bawiła się na przebierankowej imprezie. Poprzednim razem celebrytka kusiła jako ponętny króliczek, również więcej odsłaniając, niż zasłaniając. 

Fani nie szczędzili jej i tym razem pochwał w komentarzach, zachwycając się jej przebraniem.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy