Reklama

Reklama

Chrissy Teigen chciałaby spotkać się z księciem Williamem i księżną Catherine

30-letnia modelka chciałaby spotkać się z książęcą parą.

30-letnia modelka, która jest żoną Johna Legenda, poinformowała 2,8 miliona swoich fanów na Twitterze, że chciałaby spotkać się z książęcą parą i zapytała ich, jak można umówić się na takie spotkanie.

W sobotę (22.10.2016) napisała:

 - Jak mogę umówić się na spotkanie z księciem Williamem i księżną Catherine? Czy jest jakaś lista?

Chrissy i Catherine, która w 2011 roku poślubiła księcia Williama, miałyby wiele wspólnych tematów, ponieważ obie mają małe dzieci i cały czas żyją w blasku fleszy.

Chrissy została ostatnio skrytykowana przez użytkowników, którzy zarzucali jej, że w niepoprawny sposób trzyma swoją 6-miesięczną córkę Lunę.

Chrissy odpowiedziała na krytykę osób oceniających jej rodzicielskie umiejętności. Jeden z fanów zamieścił zdjęcie Chrissy trzymającej córkę, które podpisał w następujący sposób:

Reklama

 - Nie powinno się tak trzymać dziecka". Gwiazda odpowiedziała: Ale ja je właśnie tak trzymam.

Następnie zamieściła następujący wpis:


 - Zdjęcia reprezentują ułamki sekund. Gardzę matkami, które cały czas krytykują inne matki. I jestem z tego dumna.

Jednak jej wpis nie zatrzymał fali negatywnych komentarzy, ponieważ pojawił się kolejny wpis, w którym ktoś skrytykował sposób, w jaki Chrissy trzymała swoją córkę.

Gwiazda natomiast napisała:

 - Proszę, zamknijcie się.

Sytuacja ta miała miejsce kilka tygodni po tym, jak Chrissy zmieniła profil na Twitterze z publicznego na prywatny, twierdząc, że nie jest "wystarczająco silna", aby pokazywać całemu światu swoje wpisy. Teraz jej profil mogą przeglądać tylko i wyłącznie użytkownicy, którym go udostępniła.Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy