Reklama

Reklama

Chrissy Teigen nie może spać bez Johna Legenda

31-letnia modelka - która ma 11-miesięczną córeczkę Lunę ze swoim 38-letnim małżonkiem - wyjawiła, że nie może zasnąć bez męża u boku. przyznała jednak, że nie wynika to z miłości, ale z faktu, że jest "bardzo leniwa".

Piękna brunetka opisała na Twitterze o swoich przyzwyczajeniach, jeśli chodzi o spanie. - Nie śpię bez Johna. Nie dlatego, że go kocham, tylko dlatego, że jestem bardzo leniwa.

Zapytana, czy musi wtedy spać na sofie, współprowadząca "Lip Sync Battle" odpowiedziała: - Tak. Uwielbiam naszą sofę.

Autor hitu "All of Me" wyjawił, że jego relacja z Chrissy urosła w siłę i pomimo czterech lat w małżeństwie, para nadal lubi spędzać razem czas.

Wypowiadając się wcześniej na temat swojej relacji powiedział: - Nasza relacja urosła w siłę. Cieszymy się z bycia rodzicami, kochamy naszą córkę i nadal lubimy spędzać wspólnie czas. Nadal uwielbiamy chodzić na różne imprezy, nawet pomimo, iż jest to tak naprawdę część naszej pracy. Zawsze świetnie się razem bawimy.

Ich mała pociecha także świetnie się bawi z rodzicami.

Wypowiadając się na temat córki Luny John powiedział: - Ona raczkuje i troszkę mówi, doskonale się z nią bawimy. Musimy ciągle mieć ją na oku. Ona ciągle się przemieszcza!

W międzyczasie John stwierdził, że jego żona pomogła mu "rozwinąć" się, jako osoba i pokochać swoje życie.

Wyjaśnił: - Zawsze byliśmy bardzo różni. Ja zawsze bardziej poważny, ona bardziej wyzwolona. Ona pomogła mi wyjść ze skorupy i cieszyć się życiem. Jestem szczęśliwy.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy