Reklama

Ciałopozytywna Camila Cabello na plaży. Skąpe bikini odsłoniło prawie wszystko!

Camila Cabello to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Gwiazda słynie również z tego, że nie boi się pokazywać swojego ciała. Już wielokrotnie zaznaczała, akceptuje siebie taką jaka jest. Niestety, nieraz musiała się liczyć ze złośliwościami ze strony internautów, którzy komentowali jej wystający brzuch i cellulit.

Camila Cabello w skąpym bikini. Pokazała prawie wszystko!

Camilla Cabello wielokrotnie podkreślała, że wpisuje się w ruch "body positive", który promuje akceptację i miłość do swojego ciała. Tym razem fotoreporterzy przyłapali 25-letnią gwiazdę na plaży na Florydzie. Cabello nie boi się pokazywać swojego ciała i jego "niedoskonałości". Dlatego też i tym razem jej strój nie pozostawił wiele wyobraźni - piosenkarka miała na sobie pomarańczowo-fioletowe i mocno wykrojone bikini. Wokalistka bez wątpienia bawiła się świetnie - pluskała się w wodzie i spędzała czas na plaży.

Zobacz również: Wybrano Miss Supranational 2022. Kto zdobył tytuł najpiękniejszej?

Reklama

Ciałopozytywna Camila Cabello

Camila Cabello zaczęła mówić głośno o samoakceptacji po tym, jak w ubiegłym roku paparazzi zrobili jej zdjęcia na plaży. Na fotografiach widać było fałdki gwiazdy. Po tym, jak obiegły sieć, wokalistka postanowiła się do nich odnieść. "Tak właśnie wygląda moje ciało" - przyznała. Zaznaczała, że to ważne, aby normalizować cellulit czy fałdki na ciele, bo takie mają wszyscy.

Zobacz również: Kelly Bansimon prezentuje idealne ciało w bikini. Uwierzycie, że ma 54 lata?

Camila Cabello odpowiada na złośliwe komentarze

Cabello jakiś czas temu podkreślała, że młode dziewczyny dorastają w świcie mediów społecznościowych. A tam ciągle widzą poddane przeróbce zdjęcia i myślą, że kobiece ciała tak wyglądają w rzeczywistości. Gwiazda zaznacza, że to nieprawda i kreowany obraz kobiecego ciała jest nierealistyczny. Cabello zaznaczyła, że cellulit jest normalny, tak samo jak posiadania tkanki tłuszczowej.

Mimo tego jej zdjęcia w bikini nadal budzą niemałą sensację. Gwiazda nie obawia się pokazywać swojego wystającego brzucha i cellulitu. Większość fanów jest zachwycona jej podejściem do samoakceptacji, czego wyrazem są liczne komentarze do jej zdjęć na Instagramie. Niestety, wokalistka musi się też mierzyć z ich złośliwością.

***

Zobacz również:

Córka posłanki PiS uprawa seks z wieloma mężczyznami na Bali. Matka zabrała głos

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Camila Cabello | ciałopozytywność

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy