Reklama

Ciara i Russell Wilson są podekscytowani z powodu ciąży piosenkarki

Autorka hitu "Dance Like We're Making Love" i sportowiec są bardzo podekscytowani ich pierwszym wspólnym dzieckiem i syn Ciary, Future, nie może się doczekać, aż zostanie starszym bratem.

Jak donosi źródło do E! News: "Ciara i Russell są naprawdę bardzo szczęśliwi, że będą mieli razem dziecko... Oboje są podekscytowani. Powiedzieli małemu Future, że w brzuchu mamy jest jego braciszek lub siostrzyczka. On też jest podekscytowany.

- Ciara czuje się dobrze. Ma wokół siebie pomocnych ludzi, jeśli będzie tego potrzebowała. Russell ma teraz sezon, więc dużo gra, ale rozmawia z nią wiele razy dziennie.

Para ogłosiła ciążę artystki na swoich mediach społecznościowych w 31-sze urodziny piosenkarki.

Napisała:

Reklama

 - W te specjalne urodziny otrzymałam mnóstwo miłości od niego i rodziny... i jestem podekscytowana, że mogę wreszcie podzielić się nowiną o Najwspanialszym Darze, jaki może dać nam Bóg... (sic).

Russell natomiast napisał:

 - Najwspanialszy Dar na świecie. Jestem wdzięczny #BabyWilsonOnTheWay (sic).

Ciara nie będzie miała problemu ze zrzuceniem swojej ciążowej wagi, ponieważ poradziła sobie z tym wyśmienicie po narodzinach Future.

Powiedziała wcześniej:

 - Myślę, że jeśli chodzi o nasze ciało, to najważniejsze są cele, jakie sobie stawiamy. Mogę szczerze powiedzieć, że kiedy zaczynałam moją karierę ważyłam więcej niż teraz. Prowadzenie zdrowego stylu życia było dla mnie poświęceniem. Jako artystka, występująca na scenie muszę mieć dobrą kondycję i sylwetkę, więc stało się to moim sposobem życia...

- Po urodzeniu syna bardzo chciałam powrócić do tego, jak czułam się przed ciążą. Cztery miesiące po porodzie wróciłam do dawnej formy. To motywuje. To spowodowało, że chciałam pracować jeszcze ciężej i sięgnąć po więcej.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy