Reklama

Reklama

Co zrobi, żeby zajść w ciążę?

Sofii Vergarze marzy się nowoczesna rodzina. I nie chodzi tu wcale o podział obowiązków domowych czy wyposażenie domu, ale o sposób w jaki ta rodzina ma powstać. Modelka ujawniła, że poddała się zbiegowi zamrożenia komórek jajowych oraz, że poszukuje surogatki, która miałaby urodzić jej dziecko.

41 lat to dość późny wiek na myślenie o macierzyństwie. Jednak Sofia Vergara, mająca już 22 letniego syna, postanowiła przechytrzyć naturę i ponownie zostać mamą. Jak podaje magazyn Closer Weekly powołując się na źródło z otoczenia modelki, Vergara ma posiadać zamrożona komórkę jajową. Ma też posiadać przyjaciółkę, która jest zainteresowana pełnieniem roli surogatki.

"Kiedy urodził się Manolo (22 letni syn Vergary), Sofia była zbyt młoda i zbyt zestresowana, żeby w pełni cieszyć się rolą matki." - mówi informator dziennikarzom Closer Weekly. "Teraz jest już wystraczająco dojrzała, żeby w pełni docenić to doświadczenie." - dodaje.

Reklama

Informacje o "nowoczesnej" ciąży Vergary pojawiają się nie po raz pierwszy. W ubiegłym roku w rozmowie z magazynem Vogue modelka mówiła, że musi uważać na to co je, bo jest w trakcie przygotowań do zabiegu zamrożenia komórek jajowych.

Ciekawe kto da dziecku drugą połowę materiału genetycznego. Kilka dni temu Vergara ogłosiła, ze zrywa swoje zaręczyny z biznesmenem Nickiem Loebem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje