Reklama

Córka Beckhamów skradła serca internautów

David i Victoria Beckhamowie to nie tylko jedna z najsłynniejszych par w show-biznesie, ale również szczęśliwi rodzice gromadki dzieci. Jedną z ich pociech jest Harper, która właśnie podbija Instagram uroczym zdjęciem.

Dzieci sław  - tak jak wszystkie inne dzieci - mają swoje pasje. Dla przykładu córeczka Beckhamów, Harper, jest wielką fanką sagi o Harrym Potterze, autorstwa J.K. Rowling. W zeszłym roku udało jej się nawet namówić rodziców na wizytę w położonym na Florydzie  parku rozrywki, dedykowanym małemu czarodziejowi.

Nic więc dziwnego, że dziewczynka na szkolne obchody Światowego Dnia Książki wybrała strój Hermiony Granger - jednej z głównych bohaterek książek J.K. Rowling. Na jej kostium składały się nie tylko stosowne ubrania (szkolny mundurek, krawat i peleryna), ale również - jakżeby inaczej -  różdżka. "Dzień książki! Buziaki od Hermiony" - napisała pod zdjęciem Victoria.

Reklama

Fotografia w ciągu kilku godzin zebrała ponad 400 tys. polubień i ponad tysiąc komentarzy.  "Słodka!", "Świetna dziewczyna", "Chciałabym znów mieć osiem lat i robić takie rzeczy" - pisali internauci.

Harper to jedyna córeczka Beckhamów. Oprócz niej Victoria i David mają jeszcze trzech synów: Brooklyna, Romeo i Cruza. 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy