Reklama

Reklama

Córki Willisa i Moore na ściance

Bruce Willis i Demi Moore tworzyli jedną z najgorętszych aktorskich par. Pobrali się w 1987 roku i rozwiedli po trzynastu latach. Oboje związali się z dużo młodszymi partnerami – Demi z Ashtonem Kutcherem, a Bruce z Emmą Heming.

Owocem miłości Willisa i Moore są trzy, dorosłe dziś, córki: Rumer Glenn Willis (ur. 1988), Scout LaRue Willis (ur. 1991) i Tallulah Belle Willis (ur. 1994).

Każda z dziewczyn ma na swoim koncie role w filmach (u boku rodziców grały już jako kilkulatki). Scout LaRue i Tallulah Belle poprzestały na epizodach, jednak najstarsza siostra nadal próbuje swoich sił w show-biznesie.

29-latka długo zmagała się z kompleksami dotyczącymi wyglądu. Wciąż czeka na role, która przyniesie jej prawdziwą popularność.

Ostatnio dwie siostry Willis pojawiły się na gali w Los Angeles i wspólnie pozowały na ściance. Mowa o Tallulah i Rummer.

Reklama

Obie postawiły na rudości i dość odważne kreacje. Starsza z sióstr wyeksponowała biust w sukni z dużym dekoltem, natomiast młodsza zaprezentowała się w krótkiej, czerwonej sukience.

Widzicie podobieństwo do znanych rodziców?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rumer Willis | Tallulah Willis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy