Reklama

Reklama

Courtney Love prawdopodobnie spotyka się z młodszym o 15 lat facetem

51-letnia gwiazda spotyka się obecnie z Nicholasem Jareckim, który jest scenarzystą i reżyserem filmu z Richardem Gerem pt. "Arbitraż" oraz bratem Eugene Jareckiego - reżysera filmu "Freakonomia".

- Courtney i Nick poznali się przez wspólnych znajomych trzy miesiące temu i od razu między nimi zaiskrzyło. Spotykają się ze sobą. - podało źródło.

Reklama

Courtney prawdopodobnie pochwaliła się swoim nowym facetem na przyjęciu Adama Sandlera dla Happy Madison, które odbyło się w zeszłym tygodniu w Kalifornii.

Przedstawiała go wszystkim. - podało źródło.

Osoba z otoczenia pary twierdzi, że Nick nie martwi się dużą różnicą wieku.

W rozmowie z gazetą "New York Post" źródło podało: - Nick jest w niej zakochany. Uważa, że jest zabawna i wyjątkowa. W ogóle nie przejmuje się różnicą wieku.

Jednak inne źródło podało, że Nick nie chce tworzyć z Courtney trwałego związku:

- Nick lubi starsze kobiety, ale wydaje mi się, że nie jest zainteresowany długim związkiem. Połączył ich pewien rodzaj towarzyskiej niezdarności.

Plotka ta ujrzała światło dzienne krótko po tym, gdy Lana Del Rey nazwała Courtney Love "urodzoną artystką".

Twórczyni hitu "Born To Die", która razem z Courtney występowała w ramach trasy koncertowej "Endless Summer", wyznała, że jest pod wrażeniem Courtney na scenie.

Koncertowanie z Courtney było wspaniałe. Mamy wiele wspólnego, ale nie widać tego na pierwszy rzut oka. Spędziłam z nią trochę czasu i nawet teraz od czasu do czasu się spotykamy. Wydaje mi się, że najważniejszą rzeczą jakiej się nauczyłam jest to, że niektórzy ludzie są po prostu stworzeni do występowania na scenie. Ona jest urzekająca. Jest urodzoną artystką. - powiedziała.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje