Reklama

Reklama

Craig David uważa, że przesadził z treningami

Aktywność fizyczna ponoć negatywnie wpłynęła na... wygląd jego twarzy.

35-letni muzyk wypracował sobie niesamowite ciało podczas nieobecności w show-biznesie, jednak przyznał, że przesadzał z ćwiczeniami.

Craig David uważa, że obsesja na punkcie ćwiczeń zmieniła jego twarz na niekorzyść

35-letni muzyk wypracował sobie niesamowite ciało podczas nieobecności w show-biznesie, jednak przyznał, że przesadzał z ćwiczeniami, przez co wygląda teraz starzej.

Powiedział: - Wyrzeźbiłem swoje ciało, ale nikt mi nie powiedział, że przez to będę wyglądał 40 lat starzej. Wyglądam na zmęczonego.

Piosenkarz wyznał również, że przez miłość do siłowni ucierpiało jego życie towarzyskie.

W rozmowie z magazynem "Marie Claire" powiedział: - Odwoływałem spotkania z przyjaciółmi, ponieważ wolałem zrobić trening kardio.

- Jakie to było życie? Dla kogo to robiłem? Nie jestem przecież kulturystą.

Teraz Craig z większym dystansem podchodzi do zdrowego trybu życia i ćwiczeń i skupia się na karierze muzycznej.

Wyznał: - Wróciłem do dawnego życia i do tego, co kocham, czyli do występowania na scenie.

W szczycie swojej obsesji na punkcie ćwiczeń Craig regularnie zamieszczał w Internecie zdjęcia swojej umięśnionej sylwetki wraz z wiadomościami, które miały motywować innych miłośników siłowni.

Dla przykładu: - Niektórzy dużo mówią, a mało robią. Niektórzy lubią marzyć, ale nie wierzą, że mogą osiągnąć to, co inni uważają za niemożliwe. Niektórzy propagują zmiany, ale nie są wytrwali w swoich działaniach lub nie są gotowi na pot i łzy, dzięki którym idea staje się rzeczywistością!

- Trzeba stawić czoła swoim lękom i podążać za intuicją oraz głosem, który mówi, abyśmy zrealizowali nasze marzenia i sięgnęli po więcej!

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy