Reklama

Reklama

Ćwiczenia to podstawa

Nie stosuje głodówek ani żadnych diet. Swoją sylwetkę zawdzięcza regularnym treningom na siłowni.

Patrząc na Anetę Kręglicką, naprawdę trudno zgadnąć, w jakim jest wieku. A była miss świata skończyła w tym roku już 46 lat i nadal może pochwalić się figurą dwudziestolatki. Jak sama twierdzi, do swojej urody ma duży dystans i wie, że nie zatrzyma upływającego czasu. I choć nie zamierza walczyć ze skutkami starzenia się, dba o to, aby wciąż wyglądać ładnie i być w świetnej formie.

Bez sportu nie potrafi żyć

- Ruch i wysiłek dają mi mnóstwo radości, sprawiają, że czuję się jak ryba w wodzie. Sport jest dla mnie bardzo ważny, sprawia, że napięcia i nerwy znikają. Uwielbiam się tak totalnie zmęczyć - przekonywała modelka w wywiadzie dla magazynu "Świat zdrowia".

Reklama

Trzeba przyznać, że Kręglicka się nie oszczędza. Na siłownię chodzi co najmniej cztery razy w tygodniu. A jeśli z jakiś powodów nie może trenować, wtedy biega, by zachować dobrą formę.

- Ćwiczę też w domu, wykonuję przy muzyce różne zestawy ćwiczeń. Sport to dla mnie coś, bez czego nie da się żyć - tak, jak bez prysznica - tłumaczyła modelka w wywiadzie. Jej perfekcyjne kształty mogliśmy podziwiać chociażby w "Tańcu z Gwiazdami". Była miss, mimo że bardzo szczupła, bez najmniejszego problemu radziła sobie z trudnymi choreografiami. Taki np. szpagat nie był dla niej żadnym wyzwaniem! Podobnie jak inne skomplikowane figury taneczne.

- Gdybym mogła zawsze tak się sportowo wyżywać, jak podczas tego programu, byłabym przeszczęśliwa. Wysiłek, treningi po kilka godzin dziennie sprawiały, że wracałam do domu jak na skrzydłach - zwierzyła się.

Bez diety

Jak wyznała, to właśnie dzięki morderczym treningom tanecznym udało się jej wrócić do kondycji.

Aneta Kręglicka pracując przez wiele lat jako modelka, nauczyła się dbać o swój wygląd. I chociaż brzmi to nieprawdopodobnie, modelka zapewnia, że nie stosuje żadnej specjalnej diety. Sport to jej recepta na idealną figurę. A zamiast ograniczeń w jedzeniu woli zażyć preparaty na wzmocnienie i suplementy, wpływające na kondycję włosów, skóry i paznokci.

- Przykładam wagę do tego, co jem, w jakim rytmie żyję. Dbam o ogólną higienę życia. Lubię się też oczyszczać i stosuję różne tego typu kuracje. Przyjmuję na przykład specjalne leki, które wspomagają pracę wątroby. Jestem też "witaminowa" - codziennie przyjmuję kwasy omega itp. - zdradza swoje sekrety Aneta Kręglicka.

Nie raz zarzucano jej, że jest już za szczupła i wygląda wręcz niezdrowo.

- Od czasów szkoły średniej moja waga właściwie się nie zmienia. O mojej anoreksji pisano przy okazji "Tańca z Gwiazdami". Oglądałam niedawno swoje zdjęcia z tego okresu. Marzę o takiej figurze! - Aneta skomentowała te doniesienia.

Przyznała też, że chociaż dba o to, by nie jeść kalorycznych i niezdrowych rzeczy, czasami robi sobie przyjemność i wpada do cukierni na kawałek pysznego, niedietetycznego tortu.

Takie jest życie!
Dowiedz się więcej na temat: ćwiczenia | dieta | Aneta Kręglicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy