Reklama

Reklama

Cyndi Lauper jest otwarta na rozczarowania

Cyndi Lauper chce, aby jej życie było pełne rozczarowań.

Autorka hitu "Girls Just Want to Have Fun" uważa, że niezbędnym było, aby doświadczyła w życiu trudności, ponieważ w przeciwnym razie nie potrafiłaby docenić dobrych chwil i sukcesów.

Wyjaśniła:  - Moja mama zawsze powtarzała mi, mojemu bratu i siostrze od najmłodszych lat, że trzeba walczyć o ludzi, których się kocha i o rzeczy, w które się wierzy. Jeśli tak nie jest, nie żyje się swojego życia w sposób, w jaki się powinno. Dzięki temu jestem lepszym człowiekiem i jestem naprawdę wdzięczna za tą lekcję.

- Życie jest o wiele lepsze, kiedy walczy się i popiera to, w co się wierzy. Wydaje mi się, że w każdym życiu muszą pojawić się rozczarowania, bo to dzięki nim sukces smakuje jeszcze lepiej.

62-letnia piosenkarka przyznała, że wymagało to od niej dużo siły, aby pozbierać się po trudniejszym okresie w życiu, ale jak twierdzi, swoje zwycięstwo zawdzięcza bliskim sobie silnym kobietom - łącznie ze swoją matką.

W rozmowie z brytyjskim magazynem Marie Claire powiedziała:  - Pochodzę z rodziny o silnych genach - zwłaszcza kobiet. Szybko więc nauczyłam się, że gdy upadniesz, musisz się od razu podnieść.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy