Reklama

Reklama

Czy pójdą w ich ślady?

Łatwiej zrobić karierę, jeśli talent dziedziczy się w genach. Dzieci znanych rodziców już kusi show-biznes!

"Moje dzieci codzienne rano krzyczą: »Mamo! Szybko, ułóż nam fryzury i zrób makijaż«" - żartuje Jennifer Lopez (42). Zarówno jej, jak i innym gwiazdom, wcale nie zależy, aby pociechy za wszelką cenę szły w ich ślady. Niektóre sławy wręcz odradzają dzieciom karierę w show-biznesie, np. Julia Roberts i Nicole Kidman trzymają je z dala od czerwonego dywanu. Ale czym skorupka za młodu nasiąknie... Najważniejsze przecież, by wspierać prawdziwe pasje i talenty, które często dziedziczy się po rodzicach. I kibicować dzieciom, tak jak robią to nasi bohaterowie.

Reklama

Marty nie peszy duża widownia

Córka Marta (22) jest oczkiem w głowie Tomasza Zubilewicza (50). Jej tata opowiada o pogodzie milionom Polaków. Marta również udowodniła, że potrafi radzić sobie z wielką publiką. Chrzest bojowy przeszła, występując z chórem Sound’n’Grace w finale "Mam talent".

Vincent jest urodzonym aktorem

Aktorka Anna Nowak-Ibisz (45) nie ma wątpliwości, że jej syn Vincent (6) na scenie będzie czuł się jak ryba w wodzie. "Już teraz recytuje dialogi z »Piratów z Karaibów« i »Harry’ego Pottera«", mówi SHOW aktorka. Kto wie, może Vincent za parę lat zmierzy się z Szekspirem?

Jan bryluje na szkolnych galach

Wprawdzie Jan (11), syn dziennikarki telewizyjnej Beaty Tadli (36), marzy o studiowaniu architektury, miałby jednak duże szanse zaistnieć na szklanym ekranie. "Bez tremy występuje na szkolnych galach, nie peszą go też flesze i kamery na premierach i imprezach", chwali go Beata w rozmowie z SHOW.

Marcin zadebiutuje jako konferansjer

Marcin Mann (21) odziedziczył po tacie Wojciechu (64) miłość do muzyki. Choć gusta obu panów bywają rozbieżne, pałeczka została przekazana... Niedługo muzyczną wiedzą Marcin będzie mógł błysnąć na festiwalu w Opolu, bo wraz z tatą poprowadzi jeden z koncertów!

Andrzej Grabarczuk

Show
Dowiedz się więcej na temat: rodzice i dzieci | Anna Nowak-Ibisz | Beata Tadla | Wojciech Mann

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy