Reklama

Reklama

Czy to miłość?

Czy serce Julii Pietruchy (21) jest już zajęte? SHOW bada, kim jest mężczyzna, z którym widywana jest aktorka.

Jest śliczna! Już w wieku 13 lat została miss nastolatek, a teraz w serialu "Blondynka" przyciąga przed telewizory miliony widzów, którzy z przyjemnością oglądają pełną uroku panią weterynarz. Julia, odkąd pamięta, nie narzekała na brak powodzenia u mężczyzn. A jednak na pytania dziennikarzy, czy ma chłopaka, odpowiadała jeszcze do niedawna: "Jestem singielką, nie mam czasu na randki. Skupiam się tylko na grze w serialu Blondynka".

Reklama

Nic więc dziwnego, że zdjęcia pokazujące Julię na długim spacerze z tajemniczym brunetem wywołały sensację. Zwłaszcza że wieczór zakończył się kolacją w romantycznej knajpce i czułym pocałunkiem.

Kilka dni później w towarzystwie tego samego mężczyzny Julia przyszła na premierę filmu "Hel". Wtedy już w internecie gruchnęło: "Blondynka się zakochała!". Czy rzeczywiście?

Kim jest ten mężczyzna?

SHOW ustaliło, że towarzysz Julii, Piotr Bartuszek, pracuje przy organizacji castingów. Właśnie podczas jednego z nich poznał Julię. Przypadli sobie do gustu, ale są tylko przyjaciółmi. "Julia traktuje Piotra jak powiernika i starszego brata. Uwielbia jego poczucie humoru" - mówi SHOW znajoma aktorki. Na pytanie, czy ta przyjaźń może przerodzić się w miłość, dodaje: "Julia nie potrafi jeszcze zdecydować się na stały związek".

Sama aktorka przyznaje, że uwielbia męskie towarzystwo. "Czuję się swobodnie w relacjach kumpelskich" - mówi. Na razie, bardziej niż romanse, Julię interesuje kariera. Jeszcze w tym roku zamierza zdawać do szkoły aktorskiej Arts Educational Schools w Londynie.

Show
Dowiedz się więcej na temat: aktorka | Blondynka | julia | show | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy