Reklama

Reklama

Agnieszka Kotońska pokazała się w bikini! Fani patrzyli tylko na jedno!

Agnieszka Kotońska z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszła na oczach widzów spektakularną metamorfozę. Pojawiając się w programie, gwiazda zapragnęła zrzucić zbędne kilogramy. Teraz, przy okazji upalnego lata, pochwaliła się efektami ćwiczeń i diety!

Agnieszka Kotońska i jej metamorfoza. Trudno w to uwierzyć

Agnieszka Kotońska to niekwestionowana ulubienica widzów programu "Gogglebox". Swoją naturalnością, szczerością i poczuciem humoru, podbiła ona serca odbiorców wraz z całą swoją rodziną - mężem, synem i niekiedy pojawiającym się gościnnie wnuczkiem. 

 Pojawiła się jednak na ekranie wyglądając nieco inaczej niż obecnie. Gwiazda miała inny styl ubierania się oraz ważyła nieco więcej. Z czasem zaczęło jej to przeszkadzać i postanowiła zawalczyć o lepszą figurę. 

Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania i dziś Agnieszka Kotońska zachwyca w nowym, o wiele szczuplejszym wydaniu. Zmieniła się także garderoba celebrytki - wymieniła ona ciuchy na bardziej stonowane i na czasie. 

Dziś fani nie mogą często nachwalić się wyglądu ich ulubienicy, a ona nie szczędzi im okazji, by mogli ją komplementować. Przy okazji upalnych dni Agnieszka Kotońska opublikowała nowe, naprawdę gorące zdjęcie! 

Reklama

Agnieszka Kotońska w bikini! Zachwyca nogami i płaskim brzuchem!

Gwiazda telewizyjnego show pozuje do fotografii w skąpym stroju kąpielowym! 45-latka zniewala figurą i wzrok internautów padł na zgrabne nogi, niczym u nastolatki i płaski brzuch Agnieszki Kotońskiej! 

Fani nie mogli nachwalić się tego, jak świetnie wygląda ich ulubienica. Pod zdjęciem nie zabrakło komplementów i ciepłych słów, zagrzewających do dalszego dbania o siebie. 

"Babcia i taka figura", piękna figura", "Aga rozwaliłaś system", "Przepięknie Pani wygląda" - czytamy zachwyty fanów pod zdjęciem Agnieszki Kotońskiej. 

Trudno się z tym nie zgodzić! Trzeba przyznać, że Agnieszka Kotońska w swojej metamorfozie przeszła samą siebie.

***

Zobacz też: 

Dorota Segda i Stanisław Radwan: z teatru do życia. Tak rozkwitało ich uczucie!

Robert Lewandowski z rodziną na Majorce. "Lewa" to nowa "królowa życia"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotońska | Gogglebox. Przed Telewizorem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy