Reklama

Reklama

Mariola Bojarska-Ferenc zachwyca w zielonym kostiumie!

Mariola Bojarska-Ferenc, gwiazda telewizji i jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness skończyła niedawno 61 lat, ale ani myśli o emeryturze. Wręcz przeciwnie, wciąż stawa sobie nowe wyzwania, zachwyca urodą i świetną formą. Najnowszą fotką na Instagramie zaskoczyła fanów!

Mariola Bojarska-Ferenc to gimnastyczka artystyczna, instruktorka fitness i dziennikarka, znana głównie z promowania w mediach zdrowego stylu życia. Zawodowo związana była głównie z Telewizją Polską - w latach 90. prowadziła np. "Studio Urody" i "10 minut tylko dla siebie", propagowała aktywny wypoczynek i układała treningi callanetics, pilates czy body ballance. 

Mariola Bojarska-Ferenc jest także autorką kilku książek np. „Cudowny ruch”, „Zatrzymaj czas” czy „Moda bez metryki”, felietonów oraz filmów z treningami. W 2016 roku brała udział w szóstej edycji programu "Dancing withe the Stars. Taniec z gwiazdami". 

Mariola Bojarska-Ferenc aktywnie działa także na Instagramie. Dziennikarka co jakiś czas dzieli się z fanami swoimi prywatnymi fotkami, na których wciąż zachwyca formą i świetną figurą. Od czasu do czasu wrzuca także filmiki ze swoich treningów, które są żywym dowodem na to, że gwiazda telewizji wciąż może się pochwalić kondycją i silnym, wysportowanym ciałem. 

Reklama

Zobacz również: Odchudzona Agnieszka Kotońska pozdrawiam w bikini! 

Mariola Bojarska - Ferenc zachwyca na zdjęciu w zielonym kostiumie

Na Instagramie Marioli Bojarskiej - Ferenc pojawiła się właśnie fotka, na której pozuje ubrana w zielony strój kąpielowy i i białą koszulę. Strój doskonale podkreślił lekką opaleniznę dziennikarki oraz jasny kolor włosów. 

Jak podoba wam się 61-letnia dziennikarka w takim wydaniu? Faktycznie czas się dla niej zatrzymał?

Zobacz również:

Ilona Ostrowska zachwyca ciałem w bikini. Ma figurę dwudziestolatki?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mariola Bojarska-Ferenc | trenerka fitnessu | trenerka Polek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy