Reklama

Reklama

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z Gwiazdami"! To nagranie już robi furorę

To już pewne - Krzysztof Rutkowski wystąpi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". W mediach zawrzało, gdy pojawiła się kwota, jaką detektyw ma przyjąć za udział w tanecznym show. Dodatkowo fani zastanawiają się nad jego zdolnościami tanecznymi, a tych już dał małą próbkę jakiś czas temu!

Krzysztof Rutkowski zgarnie fortunę za występ w "Tańcu z Gwiazdami"?

Krzysztof Rutkowski to chyba najbardziej popularny i jednocześnie najbardziej kontrowersyjny detektyw w Polsce. O jego sposobie pracy i bycia w polskim show biznesie powiedziano już wiele. Jedno jest pewne - z pewnością jest to postać nietuzinkowa, która swoją charyzmą przyciąga fanów. 

 Okazuje się, że w natłoku pracy detektywistycznej,  Krzysztof Rutkowski znalazł czas na... udział w programie "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars". 

Od momentu, gdy plotki okazały się prawdą, w mediach ruszyły spekulacja na temat gaży jaką za udział w show otrzyma detektyw. Kwoty miały być milionowe, czym zainteresował się sam Rutkowski. 

W rozmowie z JastrząbPost odniósł się do owych pogłosek, dementując to, że dzięki programowi zostanie milionerem: 

Reklama

"Chciałbym sprostować spekulacje, które w wielu portalach plotkarskich były podejmowane, mówiące o tym, że Rutkowski będzie milionerem. Rutkowski nie musi występować w "Tańcu z Gwiazdami", żeby być milionerem, bo nim jest. W związku z tym pieniądze, które otrzymam i pełna gaża będzie przekazana na rzecz pomocy Fundacji Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Myślę, że cel i kierunek bardzo prawidłowy. Być może inni którzy będą występować w programie Taniec z Gwiazdami pójdą w moje ślady i również na coś, co jest bliskie ich sercu przekażą swoje pieniądze. Mnie te pieniądze nie są potrzebne i na pewno nie jestem tutaj dla pieniędzy" - powiedział szczerze Krzysztof Rutkowski w rozmowie z jastrząbpost.pl

Zobacz też: Znamy nowego uczestnika "Tańca z Gwiazdami". On i jego fryzura będą walczyć o kryształową kulę

Pierwszy taniec Krzysztofa Rutkowskiego. Jest nagranie!

Prócz zainteresowania pieniędzmi, jakie Krzysztof Rutkowski zarobi w show, fani także zastanawiają się w ogóle nad jego szansami na zwycięstwo. 

W 2019 roku wierni obserwatorzy detektywa mogli zobaczyć jego umiejętności taneczne podczas jego ślubu z Mają Plich. Wówczas to w sieci pojawiło się nagranie z pierwszego tańca młodej pary. Układ choreograficzny na tę okazję został ułożony do utworu "Because you lowed me" Celine Dion.

Czy z takimi umiejętnościami Krzysztof Rutkowski ma szansę na wygranie Złotej Kuli? Czas pokaże!

***

Zobacz też: 

Kulawy Urbański i wulgarna Tyszkiewicz... to największe skandale "Tańca z gwiazdami"!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy