Reklama

Reklama

Dagmara Skalska (Projekt Egoistka) mierzy się z kolejną tragedią

Dagmara Skalska to jedna z ważniejszych postaci polskiej blogosfery. W sieci prowadzi stronę „Projekt Egoistka”.

O Skalskiej zrobiło się głośno, gdy na blogu zaczęła opisywać chorobę męża, który po ciężkiej walce odszedł. Para od początku zajmowała się wspólnie pozytywną motywacją.

Reklama

Po śmierci Tomka Dagmara kontynuowała działalność i rozwinęła skrzydła - na swoim koncie ma kilka książek. Prowadzi też warsztaty oraz kursy. Mimo tragedii, jaka ją spotkała, kobieta promuje pozytywne myślenie i tryska optymizmem.

20 marca Skalska na oficjalnym profilu facebookowym zamieściła informację o tym, że spodziewa się dziecka. Załączyła też zdjęcia z nowym partnerem.

Niestety, okazuje się, że po raz kolejny musi zmierzyć się z bardzo trudną sytuacją życiową. Już dwa dni później poinformowała swoich obserwatorów, że została zdradzona przez ojca dziecka.

- Tuż po Waszych pięknych życzeniach dla naszej trójki (z całego serca dziękuję! Wasza moc dotarła do dzidziusia w brzuchu) dostałam z przestrzeni informację, że mój Ukochany Barbarzyńca ma... dwie Ukochane - napisała.

- No więc gdy poznałam pikantne i miłosne szczegóły romansu mojego Ukochanego wstałam i spakowałam jego rzeczy wywożąc je z domu - dodała Dagmara.

Zgodnie z wyznawaną przez siebie filozofią, postanowiła nie załamywać się i... życzyć szczęścia byłemu partnerowi.

Zobaczcie, jak wyglądały wpisy Skalskiej w całości! Podziwiacie jej nastawienie do życia?

Dowiedz się więcej na temat: dagmara skalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje