Reklama

Reklama

Daniel Qczaj tłumaczy się z komentarza o Jelonku. Co powiedział?

Daniel Qczaj dodał ostatnio dość złośliwy komentarz pod jednym z tańców Jacka Jelonka i Michała Danilczuka. Teraz trener fitness wytłumaczył się, co skłoniło go do napisania tych słów.

Daniel Qczaj ironicznie o tańcu Jacka Jelonka

Qczaj, czyli Daniel Kuczaj jest popularnym trenerem fitness. Kilka lat temu dokonał publicznego coming outu jako gej. W 2019 wystąpił w 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Mężczyzna tańczył z Pauliną Biernat, a para zajęła w programie siódme miejsce.

Niedawno trener dodał ironiczny komentarz pod jednym z tańców Jacka Jelonka i Michała Danilczuka. Para występująca w obecnej edycji programu jest pierwszą jednopłciową w historii polskiej wersji. Qczaj wydawał się jednak być złośliwy.

Daniel Qczaj tłumaczy się z komentarza

Teraz Qczaj wytłumaczył się z tego komentarza. Mężczyzna uważa, że nie wynikało to z zazdrości, a bardziej z poczucia niesprawiedliwości, bo sam będąc w programie, dostał za ten sam taniec - quickstepa - mało punktów. 

Reklama

Pytanie tylko, czy wyrażanie żalu, w dodatku po kilku latach, pod tańcem innej pary jest w porządku. Qczaj jednak twierdzi, że kibicuje Jelonkowi i Danilczukowi, a pomysł wprowadzenia pary jednopłciowej do programu uważa za dobry.

Zobacz również: Erika Eleniak pokazała nowe zdjęcie. Tak wygląda gwiazda "Baywatch"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Qczaj | Jacek Jelonek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy