Reklama

Reklama

Erika Eleniak pokazała nowe zdjęcie. Tak wygląda gwiazda "Baywatch"

Erika Eleniak, aktorka i modelka, znana głównie z roli w kultowej produkcji o ratownikach "Słoneczny patrol" coraz rzadziej pojawia się na wielkim ekranie, ale fani o niej nie zapomnieli i śledzą każdą jej aktywność, także tą na Instagramie. Gwiazda zaskoczyła właśnie wielbicieli, prezentując najnowszą fotkę - aż trudno uwierzyć, że jest już dawno po 50-tce!

Erika Eleniak zadebiutowała w "Słonecznym patrolu", gdy miała zaledwie 19 lat i z dnia na dzień została jego największą gwiazdą. Aktorka wcieliła się w rolę ratowniczki Shauni - pięknej i wysportowanej blondynki, cieszącej się ogromnym zainteresowaniem mężczyzn. Shauni wybrała jednak kolegę z pracy - ratownika Eddiego, w rolę którego wcielił się kaskader Billy Warlock. Aktorzy polubili się do tego stopnia, że szybko zostali parą również w życiu prywatnym - byli nawet zaręczeni!

Erika i Billy odeszli z serialu zaraz po zakończeniu trzeciego sezonu. Wielu fanów uważa, że to był koniec "Słonecznego patrolu" w takiej formie, w jakiej zadebiutował on u schyłku lat 80. Nie najlepiej działo się również w życiu prywatnym aktorów - ostatecznie rozstali się, a Erika po dziś dzień nie ułożyła sobie życia prywatnego. 

Gwiazda "Słonecznego patrolu" była dwukrotnie zaręczona, a pod koniec lat 90. wyszła za mąż za Philipa Goglię, małżeństwo przetrwało jednak zaledwie pół roku. Aktorka nie ma również na koncie zbyt wielu sukcesów zawodowych - grała głównie drugoplanowe role, a ostatni raz pojawiła się na planie w 2018 roku. W tym roku premierę będę miały dwa filmy z jej udziałem. 

Reklama

Zobacz również: Gwiazda "Słonecznego patrolu" pozuje w seksownej bieliźnie. Ma 54 lata! 

Erika Eleniak pochwaliła się nowym zdjęciem. Nic się nie zmieniła!

Według sporej rzeszy fanów Erika Eleniak niewiele się zmieniła i wciąż wygląda jak za czasów swojej największej popularności. Choć aktorka skończyła 53 lata, to może się pochwalić świetną sylwetką i młodym wyglądem, a jedyna zmiana to liczne tatuaże, które zafundowała sobie gwiazda "Baywatch". 

Dziś na jej Instagramie pojawiła się nowa fotka, na której pozuje w halloweenowej koszulce i prezentuje jeden z nich. Pod zdjęciem Eleniak napisała: 

- zareklamowała swój nowy projekt. 

Faktycznie, trzeba przyznać, że aktorka wygląda genialnie i aż trudno uwierzyć, że jest już dobrze po 50-tce? Pamiętacie jeszcze jej kultową rolę w "Słonecznym patrolu"? 

Zobacz również:

Dorota Gardias w kolejnej odważnej sesji! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Erika Eleniak | Słoneczny patrol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy