Reklama

Reklama

Daphne Joy chwali się obłędnym ciałem!

Daphne Joy to gwiazda znana z "Piratów z Karaibów" i ze swojego związku z raperem, 50 Centem. Celebrytka kocha podnosić temperaturę w swoich mediach społecznościowych gorącymi zdjęciami i zrobiła to też tym razem, pokazując swoje nieziemskie ciało.

Daphne Joy w kusym staniku zaliczyła wpadkę?

 Daphne Joy to jedna z gorętszych celebrytek USA, która znana jest głównie ze swojej roli w filmie "Piraci z Karaibów". Długo było także głośno o jej związku z raperem, 50 Centem, a owocem ich miłości jest syn, Sire Jackson.

Chociaż Daphne nie jest już z muzykiem, to jej sława nie słabnie. W mediach społecznościowych obserwuje ją ponad milion osób, a ona doskonale radzi sobie na rynku modowym z własną firmą odzieżową. 

Ostatnio rozgrzała atmosferę nowym zdjęciem, które opublikowała w swoich mediach społecznościowych. Gwiazda może pochwalić się niesamowitym ciałem, które jest wynikiem nie tylko pracy na siłowni i diety, ale także wizyt w gabinecie medycyny estetycznej. 

Daphne bardzo dba o swój wygląd i nie wygląda na swój wiek - była ukochana 50 Centa 8 lutego skończyła 34 lata. 

Joy pozuje do zdjęcia w skąpym bikini, które więcej odkrywa, niż zakrywa, ale fani byli tym zachwyceni! Nie szczędzili jej komplementów w komentarzach i z pewnością czekają na więcej takich fotografii!

Jednak niektórzy uważają, że gwiazda zaliczyła wpadkę, zakładając zbyt mały stanik, który nie jest dopasowany do rozmiarów jej biustu.

Reklama

***
Zobacz więcej: 

Krzysztof Krawczyk cierpiał na chorobę Alzheimera? Ewa Krawczyk przerwała milczenie po wyznaniu pasierba! 

Jarosław Jakimowicz wywołał skandal na antenie TVP! Prowadzący natychmiast mu przerwał!  

***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!

 
 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daphne Joy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje