Reklama

Reklama

Daphne Joy zachwyca w zielonym bikini! Zdjęcia robią wrażenie

Daphne Joy, choć już długie lata nie jest w związku z 50 Centem, co przyniosło jej popularność, to wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem mediów. Ostatnio gwiazda rozgrzała swoich fanów zdjęciami w zielonych stylizacjach, w tym w butelkowym bikini. Trudno było od niej oderwać wzrok!

Daphne Joy po rozstaniu z raperem wciąż cieszy się popularnością

Daphne Joy stała się popularna w Stanach Zjednoczonych, gdy związała się z raperem 50 Centem. Z miłości tej dwójki przyszedł na świat syn pary, Sire Jackson. 

 Uczucie Daphne Joy i 50 Centa nie przetrwało jednak próby czasu i para rozstała się, a na jaw wyszły poważne problemy tych dwojga związane z przemocą w związku. 

Choć już nie są ze sobą wiele lat, to Daphne Joy nadal odcina kupony od popularności, którą zyskała w związku z raperem. Zajęła się działalnością w branży modowej i tworzy ponętne kreacje dla kobiet. 

Swoje dzieła chętnie promuje w swoich mediach społecznościowych, gdzie nie brakuje jej gorących zdjęć. Sama Daphne Joy zachwyca wyglądem, więc nic dziwnego w tym, że ubrania leżą na niej doskonale. 

Reklama

Zobacz też: Natalia Siwiec w ostrych scenach u Blanki Lipińskiej. Tym razem dali jej więcej odważnych scen

Daphne Joy i jej niesamowita figura. Tak gwiazda zachwyca fanów

Ostatnio gwiazda wprowadziła w oszołomienie swoich fanów zdjęciami w zielonej sukni, w której wiła się na stole. Te zdjęcia już rozgrzały atmosferę, ale kiedy gwiazdka opublikowała zdjęcie w bikini w butelkowym odcieniu, fani dosłownie oszaleli. 

35-latka zachwyca wyglądem, a figury może pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka. Nie jest jednak tajemnicą, że Daphne Joy pracuje na taką figurę niemal codziennie w siłowni. 

Z pewnością jest to sporą motywacją dla jej fanek, by tak samo zadbać o swoje ciała. 

Zobacz też: Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o przemoc. Raport FBI ujawnia szczegóły incydentu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daphne Joy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy