Reklama

Reklama

David Beckham na straży długich włosów swojej córki

Czteroletnia Harper Beckham jest oczkiem w głowie swojego słynnego ojca Davida. Były gwiazdor futbolu przyznał, że uwielbia swoją córkę w długich włosach. Zgodnie z jego wolą, jej pukle jeszcze nigdy nie były skracane.

Gdy David Beckham doczekał się upragnionej córki, stwierdził pół żartem pół serio, że Harper będzie niczym baśniowa Roszpunka zamknięta w wieży i że nie pozwoli jej umawiać się z chłopcami. Wielbiciele twórczości braci Grimm pamiętają, że Roszpunka miała bardzo długie i mocne włosy. Do wieży, w której mieszkała, można było się dostać, tylko wchodząc po spuszczonych przez nią włosach.

Reklama

W jakimś stopniu Beckham upodobnił już swoją córkę do Roszpunki - dziewczynka ma pukle sięgające aż do kolan. W rozmowie z serwisem Yahoo Style, emerytowany piłkarz przyznał, że Harper nie miała jeszcze ścinanych włosów. Gdy jego żona Victoria zaproponowała, by zabrać małą do fryzjera, ten stanowczo się temu sprzeciwił. Ciekawe, co myśli na temat matka Davida, która z zawodu jest fryzjerką...

Imponujące blond loki Harper podziwiać można na pokazach mody, na których gości David. Gwiazdor zazwyczaj siada ze swoją latoroślą w pierwszym rzędzie. Harper uchodzi za dziecięcą ikonę stylu. Jej supermodni rodzice dokładają wielu starań, by wyglądała nieskazitelnie. Dziewczynka nosi ubrania, które są miniaturkami strojów z kolekcji dla dorosłych. Co ciekawe, niedawno Beckhamowie przekazali na cel charytatywny 25 kreacji należących do Harper.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje