Reklama

Reklama

Dawid Podsiadło planuje apostazję. Jego słowa skomentował ksiądz

Dawid Podsiadło w ostatnich dniach mocno promuje swoją płytę w mediach. Udzielił już kilku głośnych wywiadów. W jednym z nich mówi o planowaniu apostazji. Jego słowa skomentował ksiądz Daniel Wachowiak.

Dawid Podsiadło planuje apostazję

O Dawidzie Podsiadło ostatnio jest bardzo głośno. Wszystko za sprawą jego najnowszej płyty zatytułowanej "Lata Dwudzieste". Artysta powrócił z nowymi utworami po czterech latach od poprzedniego albumu i obecnie promuje je na różnych płaszczyznach.

Wokalista udzielił również kilku wywiadów, w których opowiadał nie tylko o muzyce. Mówił m.in. o znaczeniu piosenek opowiadających o życiu w Polsce. W jednej z rozmów Podsiadło wyznał, że szykuje się do apostazji, gdyż ma dość hipokryzji Kościoła.

Ksiądz o słowach Podsiadło

Słowa Podsiadło skomentował aktywny na Twitterze ksiądz Daniel Wachowiak z Achidiecezji Poznańskiej. Duchowny z jednej strony stwierdził, że sam również zauważa złe rzeczy, które dzieją się w Kościele, jednak skrytykował szum medialny wokół wypowiedzi artysty.

Reklama

Ksiądz odniósł się także do obecnej tendencji odchodzenia wiernych od Kościoła. Wachowiak stwierdził, że może być to sposobem na jego "oczyszczenie" i nie ma zamiaru nakłaniać ludzi do zmiany ich decyzji. Jego zdaniem instytucja może na tym zyskać.

Zobacz również: Księżna Charlene pęka z dumy. Dodała nowe zdjęcie swoich dzieci

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Podsiadło | apostazja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy