Reklama

Dawid z "Rolnik szuka żony" na starych zdjęciach

Jeśli fani programu „Rolnik szuka żony” do tej pory narzekali na nudę, po ostatnim odcinku będą musieli zmienić zdanie. Jego głównym bohaterem był Dawid Noweta.

Dawid zaprosił do siebie trzy kandydatki: Agnieszkę, Magdalenę i Martynę. Już po pierwszej nocy na gospodarstwie dziewczyny były zniesmaczone postawą rolnika, który faworyzował Martynę. Krótko po tym Agnieszka zdecydowała się opuścić program, a Noweta nie mógł się pozbierać po jej odejściu.

W najnowszym odcinku na randkę zabrał Martynę, która na początku była jego faworytką. Niestety, dziewczyna również zrezygnowała z dalszego udziału w programie, a Dawid zareagował na te wieści histerycznie.

Nie wiemy oczywiście, co wydarzyło się na gospodarstwie poza kamerami. Zasada jest bowiem taka, że wieczory rolnicy oraz ich wybranki spędzają bez ich obecności.

Reklama

Wiele wskazuje jednak na to, że rolnik nie jest jeszcze gotowy na nowy związek, przez co popełnia sporo błędów. Noweta przyznał bowiem, że w przeszłości został bardzo skrzywdzony przez kobietę.

Okazuje się, że w ostatnich latach mężczyzna bardzo zmienił się fizycznie. Na zdjęciach z 2017 roku wygląda zupełnie inaczej, a rozpoznać możemy właściwie go tylko dzięki... muszce.

Dawid uwielbia oryginalne garnitury, które chętnie łączy właśnie z tym dodatkiem.

Zobaczcie zresztą sami, jak rolnik wyglądał jakiś czas temu! Poznalibyście go na ulicy?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy