Reklama

Reklama

Demi Jones wygrała walkę z rakiem?

Demi Jones to gwiazda brytyjskiego programu “Love Island". W maju tego roku u celebrytki zdiagnozowano nowotwór tarczycy. Niedawno przeszła operację usunięcia tego gruczołu. Czy pokonała raka i wróci teraz do pełni zdrowia? Nie wiadomo.

Demi Jones przeszła operacje tarczycy

 Demi Jones znana jest ze swoich występów w telewizji, a także z kuszących zdjęć na Instagramie, gdzie obserwuje ją aż 1,2 miliona fanów. 22-latka jakiś czas temu poddała się operacji usunięcia dużego guza z karku.

W trakcie tego zabiegu wyszło na jaw, że  również jej tarczyca została zaatakowana przez nowotwór. Dlatego też niedawno przeszła kolejny zabieg, tym razem usunięcia części tego ważnego gruczołu. Jej walka z rakiem jeszcze się jednak nie zakończyła.

Odpowiadając na pytania swoich fanów w czasie relacji na żywo na Instagramie, Demi przyznała, że po operacji czeka ją jeszcze dalsze leczenie. Nie będzie jednak przechodzić chemioterapii, a lekarze zdecydowali  się na zastosowanie terapii jodem. 

Reklama

Terapia radioizotopem jodu-131 to często stosowany zabieg w przypadku nowotworów tarczycy i jego skuteczność jest bardzo wysoka. 

Mimo poważnych problemów ze zdrowiem Demi Jones jest bardzo dumna z tego, że jej otwartość w opowiadaniu o raku tarczycy zainspirowała wiele osób, by same udały się do lekarza na badanie. 

"Dziękuję bardzo za życzliwość i wsparcie, jakie otrzymałam od was w ciągu kilku ostatnich dni. I za tysiące wiadomości od ludzi, których moja historia nakłoniła, by sami umówili się do lekarza i sprawdzili swoje guzki. Sprawdzajcie dalej!" - napisała przy filmie, który zamieściła, leżąc w szpitalnym łóżku. 


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demi Jones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje