Demi Lovato na zakupach z chłopakiem

Demi Lovato ma zaledwie 27 lat, a już przeszła w życiu wiele. W jednym z wywiadów wyznała, że była przekonana, że nie dożyje 21 urodzin.

Demi Lovato przestrzega zasad bezpieczeństwa
Demi Lovato przestrzega zasad bezpieczeństwaSipa USAEast News

Lovato jest jedną z tzw. "gwiazdek Disneya" - karierę rozpoczęła, gdy była jeszcze dzieckiem. Grała m.in. w serialu "Słoneczna Sonny" oraz filmach "Camp Rock" i "Program ochrony księżniczek". Produkcje te przyniosły jej ogromną popularność.

Wcześnie odkryto, że Demi na talent wokalny - do tej pory wydała sześć albumów, była też jurorką w programie "X-Factor".

Niestety, uzdolniona dziewczyna chorowała na depresję i bulimię. Zmagała się także z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. W 2018 roku gwiazda trafiła do szpitala z powodu przedawkowania opioidów. Obecnie jest po odwyku i wygląda na to, że radzi sobie coraz lepiej.

Gwieździe zrobiono ostatnio zdjęcia gdy, w towarzystwie chłopaka, robiła duże zakupy spożywcze. Lovato przestrzega zaleceń ekspertów - na twarz założyła bowiem maseczkę, pamiętała także o lateksowych rękawiczkach.

Piosenkarka w ostatnim czasie mocno przytyła, ale za pośrednictwem mediów społecznościowych przekonuje, że zaakceptowała swoje ciało i nie ma z tym żadnego problemu.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Demi. Dobrze, że jest taka odpowiedzialna, prawda!

Demi Lovato robi zakupy w dobie pandemii
Demi Lovato robi zakupy w dobie pandemiiBACKGRIDEast News
Demi Lovato czeka z chłopakiem w kolejce do sklepu
Demi Lovato czeka z chłopakiem w kolejce do sklepuBACKGRIDEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas