Reklama

Reklama

Demi Lovato została współwłaścicielką kliniki, w której wcześniej się leczyła

Twórczyni hitu "Confident" wykupiła udziały w CAST Center w Los Angeles, gdzie szukała pomocy w walce z depresją, bulimią i uzależnieniem. Piosenkarka przyznała, że cieszy się, iż ma środki ku temu, aby pomagać innym osobom w podobnej sytuacji.

Twórczyni hitu "Confident" wykupiła udziały w CAST Center w Los Angeles, gdzie szukała pomocy w walce z depresją, bulimią i uzależnieniem. Piosenkarka przyznała, że cieszy się, iż ma środki ku temu, aby pomagać innym osobom w podobnej sytuacji.

Powiedziała: - To fajne uczucie.

Jej menedżer - Phil McIntyre - dodał:

 - Ile 24-letnich kobiet ma swoją własną klinikę?

 - To niesamowite, że Demi potrafi przełożyć swoją pozycję w biznesie na czynienie tak wiele dobra.

24-letnia gwiazda przyznała, że podczas odwyku zachowywała się koszmarnie.

Prezes klinki CAST - Mike Bayer, który towarzyszy Demi podczas letniej trasy koncertowej - wyznał, że gdy spotkał ją po raz pierwszy, piosenkarka była bardzo wycofana, bardzo dużo spała i odpowiadała jednym słowem na jego pytania. W wywiadzie dla "Sunday Morning" powiedziała:

Reklama

 - Tak, zachowywałam się koszmarnie. Byłam... chciałam użyć pewnego słowa, ale jest ono niecenzuralne. Ten wywiad zostanie wyemitowany w niedzielę rano, więc nie użyję tego słowa!

Jednak po jakimś czasie Demi zaczęła współpracować z lekarzami i nauczyła się jak funkcjonować bez narkotyków i alkoholu. Teraz jej życie wygląda zupełnie inaczej.

Wyznała: - Dzięki temu odwykowi siedzę teraz tutaj i czuję się spełniona jak nigdy.

Piosenkarka znana z hitu "Skyscraper", która niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem Wilmerem Valderramą, chce wykorzystać swoją sławę i pomagać innym.

Powiedziała:

 - Może to zabrzmi śmiesznie, ale zawarłam z Bogiem pakt.

- Nie wiem, czy powinno się tak robić, ale złożyłam następującą obietnicę: Jeśli pewnego dnia zostanę piosenkarką, to wykorzystam swój głos do czegoś więcej i będę pomagać ludziom.

Getty Images

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy