Reklama

Reklama

Demi Rose niczym Kleopatra w Egipcie. Tak poszła zwiedzać zabytki!

Demi Rose postanowiła zwiedzić jedno z najbardziej popularnych turystycznie miejsc na świecie - Egipt. Wybór wakacyjnego miejsca nieco zaskakuje, bo modelka przeważnie woli bardziej ekskluzywne i mniej zatłoczone zakątki. Jednak fani oniemieli, gdy zobaczyli pierwsze zdjęcia opublikowane przez ich ulubienicę właśnie z Egiptu.

Demi Rose i jej podróże. Modelka kocha piękne miejsca

Demi Rose dzięki karierze jaką osiągnęła w zawodzie modelki, może pozwolić sobie na niezwykle częste podróże. To jej niekwestionowana pasja, którą łączy z pracą. 

 Modelka o kolumbijskich korzeniach jest niemal cały czas w podróży i w swoich mediach społecznościowych pokazuje niezwykle piękne miejsca. Większość z nich jest mało znana i Demi Rose raczej unika zatłoczonych destynacji. 

Zobacz też: Demi Rose kusi wdziękami w prześwitującej halce!

Jednak potrafi też pokazać na zdjęciach piękno najpopularniejszych miejsc, jak zakątki Włoch, czy obecnie... Egipt. Wielu mogło zdziwić się najnowszą podróżą gwiazdy, bo właśnie poleciała ona do Egiptu, skąd opublikowała pierwsze zdjęcia. 

Reklama

Demi Rose niczym Kleopatra

Brytyjska modelka nie byłaby sobą, gdyby podczas zwiedzania starożytnych zabytków Egiptu nie pojawiła się w wyjątkowej stylizacji. 

27-letnia modelka włożyła wystawną, bogato zdobioną, złotą suknię, gdy pozowała do zdjęć w świątyni Horusa. Oczywiście zdjęcia i nagrania robią wrażenie, pytanie jednak czy taki strój był odpowiedni w tak wyjątkowym miejscu? 

Zobacz również: Demi Rose seksownie wypina pośladki i pokazuje nową fryzurę. Pięknie jej w czerwieni!

Demi Rose zdaje się nie przejmować takimi sprawami i z dumą prezentowała stylizację, w której przypominała samą Kleopatrę. 

Fani, choć byli nieco zaskoczeni modowym wyborem swojej ulubienicy, to nie szczędzili jej komplementów. Z pewnością modelka podczas tej wycieczki zaskoczy internautów jeszcze niejednokrotnie pozując w starożytnych ruinach!

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose | Egipt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy