Reklama

Reklama

Demi Rose nie do poznania! Fani oszaleli, gdy ją zobaczyli!

Dotąd zachwycająca blond piękność z Wielkiej Brytanii, Demi Rose, właśnie zaskoczyła swoich fanów, pokazując się im w niezwykłej odsłonie - rudych włosach. Na nowych zdjęciach gwiazda jest wprost nie do poznania i trudno oprzeć się wrażeniu, że jest jeszcze gorętsza, niż w blond wydaniu!

Demi Rose i jej popularność. Wszystko dzięki podobieństwu do Kim Kardashian?

Jest niezaprzeczalnie sensacją na Instagramie, która może pochwalić się 20 milionami obserwujących. Demi Rose przygotowała kolejny rozgrzewający pokaz dla swoich fanów w poniedziałek, gdy opublikowała nowe zdjęcia ze słonecznej Kostaryki. 

26-letnia modelka pozostawiła niewiele wyobraźni, gdy pozowała w basenie, uwodzicielsko wpatrując się w kamerę. Miała na sobie niezwykle skąpe stringi, które więcej uwidaczniały, niż zakrywały. 

Demi Rose porównywana jest dzięki swoim kształtom do Kim Kardashian i nazywana jest jej młodszą wersją. To dzięki temu właśnie Brytyjka o kolumbijskich korzeniach zrobiła taką karierę. 

Reklama

Demi Rose w nowym wydaniu. Jest nie do poznania!

Jednak to nie gorący strój wywołał taką sensację w mediach, ale nowe włosy Demi Rose. 

Gwiazda do tej pory stawiała na długie, blond włosy, które kaskadami spływały po jej zgrabnych plecach. Tym razem na jej głowie pojawiły się ciemnorude loki, które absolutnie odmieniły jej wygląd. 

Z pewnością jest to peruka na potrzeby sesji zdjęciowych, ale i tak nowe wcielenie zrobiło wrażenie na internautach. którzy nie szczędzili jej komplementów w mediach społecznościowych. 

Nie zabrakło jednak dyskusji, w którym wydaniu - blond czy rudym, Demi Rose wygląda korzystniej. Decyzja jest trudna, bo gwiazda olśniewa za każdym razem!

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Demi Rose

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy