Demi Rose pręży się na Instagramie

Kiedy kwarantanna uniemożliwia wyjście na plażę, a bardzo chciałoby się założyć bikini, pozostaje paradowanie w kostiumie po własnym mieszkaniu. Tak właśnie czas urozmaica sobie modelka, Demi Rose.

Demi Rose już nie raz udowadniała, że lubi prowokować
Demi Rose już nie raz udowadniała, że lubi prowokowaćMatrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTERReporter

Demi Rose to 24-letnia Brytyjka, która robi karierę jako modelka. Mimo niewielkiego wzrostu  - dziewczyna mierzy zaledwie 157 cm - udało jej się już zebrać spore grono fanów. Nic dziwnego: jej rysom i sposobowi bycia, nie sposób odmówić uroku.

W czasie epidemii Demi chętnie komunikuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, dzieląc się z nimi zdjęciami z sesji wykonanymi we własnym mieszkaniu oraz refleksjami na temat codziennego życia.

Niedawno Demi narzekała, że jedyne miejsce w Londynie, w którym w czasie epidemii można pokazać się w bikini, to własne mieszkanie. Na słowach się nie skończyło, bo niedługo później modelka pochwaliła się serią śmiałych zdjęć, na których pozuje w koronkowej bieliźnie i zawiniętym na włosach ręczniku.

Demi czas epidemii spędza w swoim mieszkaniu w Londynie. "Medytuję, staram się czytać dużo książek, jestem naprawdę znudzona i chciałabym, żeby to wszystko się skończyło", cytuje niedawną wypowiedź gwiazdy "Daily Mail".

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas