Reklama

Reklama

Demi Rose pręży się na Instagramie

Kiedy kwarantanna uniemożliwia wyjście na plażę, a bardzo chciałoby się założyć bikini, pozostaje paradowanie w kostiumie po własnym mieszkaniu. Tak właśnie czas urozmaica sobie modelka, Demi Rose.

Demi Rose to 24-letnia Brytyjka, która robi karierę jako modelka. Mimo niewielkiego wzrostu  - dziewczyna mierzy zaledwie 157 cm - udało jej się już zebrać spore grono fanów. Nic dziwnego: jej rysom i sposobowi bycia, nie sposób odmówić uroku.

W czasie epidemii Demi chętnie komunikuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, dzieląc się z nimi zdjęciami z sesji wykonanymi we własnym mieszkaniu oraz refleksjami na temat codziennego życia.

Niedawno Demi narzekała, że jedyne miejsce w Londynie, w którym w czasie epidemii można pokazać się w bikini, to własne mieszkanie. Na słowach się nie skończyło, bo niedługo później modelka pochwaliła się serią śmiałych zdjęć, na których pozuje w koronkowej bieliźnie i zawiniętym na włosach ręczniku.

Reklama

Demi czas epidemii spędza w swoim mieszkaniu w Londynie. "Medytuję, staram się czytać dużo książek, jestem naprawdę znudzona i chciałabym, żeby to wszystko się skończyło", cytuje niedawną wypowiedź gwiazdy "Daily Mail".


 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy