Reklama

Reklama

Deynn pofarbowała włosy na zielono?

Marita Sürma, znana jako Deynn, to prawdziwy fenomen. 26-latkę, zajmująca się na co dzień fitnessem, obserwuje na Instagramie ponad milion fanów!

Kilka lat temu Marita założyła bloga modowego, jednak dopiero znajomość z trenerem personalnym - Danielem Majewskim, przyniosła jej prawdziwą popularność.

Para poznała się na siłowni, gdzie Deynn pracowała nad sylwetką. Daniel pomógł jej nie tylko zrzucić zbędne kilogramy i wyrzeźbić mięśnie, ale także sprawił, że na punkcie Marity oszalały polskie nastolatki zainteresowane zdrowym trybem życia.

Dziś Sürma i Majewski mają na koncie książkę, która w ciągu godziny wskoczyła na pierwsze miejsce rankingu Empiku. Wspólnie prowadzą bloga i bardzo popularny kanał w serwisie YouTube.

Choć Marita dość często zalicza językowe wpadki, dla wielu młodych ludzi jest prawdziwą idolką. Ostatnio na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia w zielonej peruce.

Możemy tylko przypuszczać, że wiele dziewczyn zainspiruje się nowym wizerunkiem ukochanej trenerki.

Deynn nie ukrywała przed fanami, że nowa fryzura to tylko przejściowy eksperyment. W komentarzach pojawiło się jednak mnóstwo komplementów, a sama zainteresowana zapowiedziała, że zamierza dalej bawić się kolorami na włosach.

Myślicie, że Marita powinna przefarbować się na zielono?

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: DEYNN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje