Deynn straszy w przebraniu na Halloween

Wydawać by się mogło, że po licznych aferach Marita Sürma-Majewska straci zainteresowanie fanów. Tymczasem jej profil na Instagramie obserwuje 1,2 mln użytkowników.

Marita Sürma-Majewska i Daniel Majewski
Marita Sürma-Majewska i Daniel MajewskiDamian KlamkaEast News

Sürma, znana jako Deynn, rozpoczynała działalność w Internecie jako blogerka modowa. Wszystko zmieniło się, gdy poznała swojego obecnego męża - Daniela. Chłopak był jej trenerem personalnym.

Para połączyła siły i zaczęła prowadzić bloga poświęconego ćwiczeniom i zdrowemu stylowi życia. Szybko zdobyli dużą popularność, a co za tym idzie intratne kontrakty reklamowe.

Kryzys przyszedł wraz z wpisem siostry Marity - Klaudii, która oskarżała parę o kłamstwa oraz brak zainteresowania najmłodszą z sióstr - 10-letnią Natalią. Marita i Daniel wzięli dziewczynkę pod swój dach, ale (według relacji Klaudii) dręczyli ją i nie zajmowali się nią należycie.

Na jakiś czas Sürma i Majewski zniknęli z mediów, by powrócić po kilku miesiącach już jako małżeństwo. Dziś influencerzy odbudowują swoją pozycję i mieszkają w Los Angeles.

Deynn cały czas walczy o zainteresowanie fanów. Ostatnio podzieliła się z nimi swoim pomysłem na halloweenowe przebranie.

Marita postawiła na sztuczne zęby, tonę makijażu i siwą perukę. Całe ciało pomalowała na czarno. Efekt? Na pewno nie można jej rozpoznać, a fani docenili duży wkład pracy oraz kreatywność swojej idolki.

A wam podoba się pomysł Deynn?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas