Reklama

Reklama

Dla Wojtka chce mieć więcej czasu

"To,co teraz dzieje się w moim życiu, jest wspaniałe" - wyznaje SHOW rozmarzona Maja Sablewska (31).

Z Wojciechem Mazolewskim (35), utalentowanym muzykiem jazzowym, po raz pierwszy widziano ją na imprezie w Warszawie na początku listopada. Wówczas gwiazda o łączącej ich relacji mówiła zdawkowo: "Nie chciałabym tego komentować". Ale teraz jest już jasne: Sablewska się zakochała! Tak uśmiechniętej i szczęśliwej nie wiedzieliśmy jej już dawno. Podpatrzyliśmy, jak pewnego jesiennego dnia para spacerowała po Warszawie.

Czułym szeptom i śmiechom nie było końca. "Wojtek jest Mają zachwycony. Mówi o niej w samych superlatywach" - mówi SHOW znajomy muzyka. Sam Wojciech jest bardzo tajemniczy. Nie chce komentować związku z Mają. "Przyjdzie na to czas", -obiecuje SHOW. Wiele wskazuje na to, że menedżerka traktuje tę znajomość poważnie.

Reklama

Jej poprzedni, trwający kilka lat związek, zakończył się podobno dlatego, że Maja nie miała czasu dla ukochanego. Liczyła się dla niej tylko praca. Teraz jest inaczej. Trudno stwierdzić, czy to wpływ Wojciecha, czy może Maja zwyczajnie dojrzała. Faktem jest, że niegdysiejsza pracoholiczka zapowiedziała, że nie będzie już pracować w weekendy i skupi się na swoim życiu prywatnym! "Marzę, by stworzyć ciepły rodzinny dom", wyznała. SHOW trzyma kciuki!

Show
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje