Reklama

Reklama

Doda ma już nowego partnera? Fani wypatrzyli to na zdjęciu

Sfrustrowana dotychczasowymi niepowodzeniami sercowymi Doda, postanowiła wziąć udział w programie „12 kroków do miłości”. Piosenkarka była już na randkach z 12 mężczyznami. Spośród nich wybrała trzech, z którymi – potencjalnie – mogłaby stworzyć relację. Chociaż nie znamy jeszcze wyników eksperymentu, fani uważają, że Doda odnalazła miłość.

Doda była pięciokrotnie zaręczona i dwa razy wychodziła za mąż. Piosenkarka w rozmowach z mediami wielokrotnie przyznawała, że każdy z jej związków kończył się tragicznie. Kolejne dramatyczne rozstania sprawiały, że traciła grunt pod nogami.

Piosenkarka doszła do wniosku, że powodem jej rozczarowań jest toksyczny typ mężczyzn, który ją fascynuje. Postanowiła przełamać schemat. W  programie "Doda. 12 kroków do miłości" szuka bratniej duszy, cały czas konsultując się z psychologiem.

Doda poznała już 12 kandydatów. Z każdym  z potencjalnych partnerów poszła na randkę. Nie wszystkie spotkania okazały się jednak udane. Piosenkarka wybrała trzech mężczyzn, z którymi nawiązała więź. Czy wśród nich jest miłość jej życia? O tym widzowie mają  przekonać się w kolejnych odcinkach show.

Reklama

Doda jest zakochana? Ten szczegół wzbudził podejrzenia fanów

Chociaż wynik eksperymentu nie jest jeszcze znany, fani Dody dopatrzyli się podpowiedzi w social mediach swojej ulubienicy. Artystka dwa dni temu zamieściła na Instagramie zdjęcie ze złotą płytą za singiel "Melodia ta". Podziękowała osobom zaangażowanym w projekt za wsparcie.

Na wspomnianej fotografii możemy zobaczyć odbicie telefonu Dody. Etui ozdobione jest zdjęciem. Łatwo dostrzec na nim wokalistkę w objęciach półnagiego mężczyzny. To wywołało wśród fanów duże emocje. 

Obserwatorzy zauważyli, że partner Dody ma na plecach dosyć duży tatuaż. W komentarzach zaczęli typować, kim jest mężczyzna z etui piosenkarki. Niemal jednogłośnie stwierdzili, że może być to Stefan - uczestnik programu "Doda. 12 kroków do miłości". 

Czy Doda spotyka się ze Stefanem?

Doda poznała Stefana dopiero na 11 randce.  Mężczyzna od razu przypadł jej do gustu - był szarmancki, miły i przystojny. Stefan pochodzi z Niemiec i zajmuje się komputerami. To również spodobało się Dodzie, która pragnęła poznać mężczyznę spoza branży i show-biznesu.

Niektórzy internauci orzekli, że mężczyzną z etui może być również Dariusz Pachut, z którym artystka spotykała się na początku roku. Jakie są wasz typy?

***
Zobacz również: 

"Doda. 12 kroków do miłości": Doda na randce z Niemcem

Doda na randce z kolejnymi kandydatami. Z kim tym razem się spotkała?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy