Reklama

Reklama

Doda rozgrzewa fanów zdjęciami. Co za ciało!

Doda, czyli Dorota Rabczewska, wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Robi to regularnie od wielu lat pracy na polskiej scenie muzycznej. Tym razem także rozgrzała internautów do czerwoności, a wszystko za sprawą kilku zdjęć.

Doda zaskakuje fanów. Ma sporo asów w rękawie!

Doda po problemach osobistych z byłym mężem, wróciła pełną parą do pracy. Fani śledzą z przyjemnością jej nowe projekty i widać, że Doroty Rabczewskiej jest więcej w przestrzeni medialnej. 

 Nowa płyta, udział w nowym programie telewizyjnym i moc nowych sesji zdjęciowych. Fani w końcu doczekali się tego, że w większej dawce mogą oglądać swoją ulubienicę. 

Zwłaszcza że gwiazda opublikowała nowe zdjęcia na swoim profilu w mediach społecznościowych, do których pozuje w niewiele zasłaniającej kreacji. 

Cielista sukienka przylega do ciała piosenkarki, gdy ta wije się na brzegu rzeki. W podpisie pod zdjęciem Doda nawiązała do jednego z najsłynniejszych utworów Britney Spears: 

Reklama

"Chcą więcej? No cóż, dam im więcej. Gimme, gimme more" - napisała Doda.

Internauci w komentarzach nie szczędzili jej komplementów, gdzie podziwiali jej idealne ciało i gorący charakter zdjęć. 

Piosenkarka została przez fanów porównana do świtezianki, nimfy, a nawet słynnej bogini Wenus z obrazu Sandro Botticelliego. 

Wygląda na to, że do końca roku Doda planuje jeszcze niejednokrotnie zaskoczyć swoich odbiorców. Czy będą oni równie zaskoczeni, jak wtedy, gdy gwiazda ogłosiła, że w tajemnicy wyszła za mąż? Czas pokaże!

***

Zobacz też: 

"Dziewczyny z Dubaju": Figura wyprosiła rolę u Sadowskiej

"Dziewczyny z Dubaju": Zobacz, kto był na premierze

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy